راهنمای خرید سینک گرانیتی یا استیل؟ نظرات و معایب سینک گرانیتی


Pay Per Click
پرداخت در محل
Guarantee
ضمانت اصل بودن کالا
Express Delivery
تحویل اکسپرس و مناسب
Best Price
تضمین بهترین قیمتسینک گرانیتی بخریم یا استیل؟ چه مزیت ها و معایبی دارند؟

یکی از لوازم جذاب و با استفاده ی بالا در آشپزخانه های ایرانی سینک آشپزخانه است. فرقی نمی کند که شما در آشپزخانه از ماشین ظرفشویی بهره می برید یا خیر . به هرحال شما در زمان آشپزی نیاز به شستشو های آنی دارید . در ایران سینک جزء جدانشدنی هر آشپزخانه است و خیلی از شستشوها لازم در زمان آشپزی یا میوه و سبزی و یا مهمونی های بزرگ در سینک ظرفشویی آشپزخانه انجام می شود.
بنا بر تجربیات هایپرکیت در سالهای قبل تنوع سینک شپزانه/u> ر ارا6 و Rتی جهن خلی Eمتراز ال4ن بwد . Cکثر@سینکها از فولاد ضد زنگ با چند مدل و طرح محدود تولید می شدند. اما خوشبختانه امروزه برای انتخاب سینک گرانیتی گزینه های خیلی متنوعی از لحاظ جنس و طرح و رنگ وجود دارد و دیگر مجبور نخواهید بود در انتخاب سینک آشپزخانه تان محدود شوید. هایپرکیت در این مقاله سعی دارد یکی از جنسهای جدید و باکیفیت بالا که چند سالی است در ایران رواج خوبی پیدا کرده و به عنوان سینک های گرانیتی معروف است را معرفی نماید. جنس مواد پایه ای این سینک های کامپوزیت گرانیت است. سینک های گرانیتی ظاهری شبیه سینکهای سنگی دارد اما مقاومت آن بسیار بیشتر و از لحاظ رنگ متنوع تر است.
حال ما در هایپرکیت قصد داریم ابتدا خصوصیات سینک های گرانیتی را بررسی نموده و به این پرسش پاسخ دهیم که آیا خرید سینک گرانیتی یا استیل انتخاب بهتری برای آشپزخانه شماست؟!

فیلم مقایسه سینک گرانیتی و استیل و بررسی معایب و مزایای هر کداممقاومت سینک گرانیتی در برابر ضربه بیشتر است یا استیل؟

احتمال شکستن ظروف در هر دو نوع سینک گرانیتی یا استیل وجود دارد هرچند در سینک گرانیتی این احتمال بیشتر است ولی نگرانی دوم در مورد شکستن خود سینک گرانیتی است. ابتدا باید در نظر داشت که سینک آشپزخانه محلی است که احتمال ضربه های شدید یا انداخت وسایل سنگین در آن وجود دارد . پس اولین نکته ای که باید بررسی شود این است که آیا این سینک های گرانیتی تاب تحمل ضربه های شدید را دارد یا خیر. همه ما به خوبی میدانیم شدت ضربه در پاسخ این سوال تاثیر مهمی دارد. بدیهی است ضربه های خیلی سهمگین البته نباید فراموش کنیم که ضربه های خیلی شدید در سینک های استیل باعث غر شدگی سینک می شود و در برخی موارد حتی احتمال سوراخ شدن سینک وجود دارد اما سینک گرانیتی در برابر ضربه مقاومت بالاتری دارد. البته امیدواریم قصد مقاومت سنجی سینکهای گرانیتی با چکش را نداشته باشید !

سینک استیل یا گرانیتی؟ کدام سینک در برابر خراشیدگی مقاوم است؟

سینکهای استیل در اثر برخورد اجسام نوک تیز دچار خراش می شوند و این خراشها ظاهر سینک را به مرور تحت تاثیر قرارداده و براقیت سینک استیل از بین خواهد رفت. حال آنکه سینکهای گرانیتی با کیفتهای مختلفی در بازار موجود می باشد و هرچقدر تراکم ذرات این سینکها بیشتر باشد دوام بیشتری دربرابر خراش خواهد داشت . در این مورد سینک گرانیتی یا استیل را ترجیح می دهید؟ در هر حال سینکهای گرانیتی از این نظر نسبت به سینکهای استیل برتری دارند. البته دقت داشته باشید استفاده از اجسام نوک تیز یا سیم ظرفشویی برای نظافت سینک به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

تنوع طرح :

با توجه به خاصیت جنس سینکهای گرانیتی تنوع مدل در سینکهای گرانیتی بسیار بیشتر از سینکهای استیل است .در واقع نوع جنس این محصولات این امکان را فراهم نموده است که انواع مختلفی از انحنا و خمیدگی در سینک توسط تولید کننده ایجاد شود. حال تنوع جنس مورد استفاده در سینکهای گرانیتی تنوع طرحها را در این دسته از سینکها بیشتر می نماید.

سینک گرانیتی آلمانی مقاوم در برابر خراشیدگی و ضربه

تنوع رنگ :

امروزه در طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، رنگها نقش مهمی را ایفا می نمایند و در واقع رنگ به جزء جدانشدنی از طراحی های دکوراسیون تبدیل شده است. تنوع رنگ در سینکهای گرانیتی در کنار تنوع طرح به شما این امکان را میدهد که هیچ ایده ای غیر قابل دسترس نباشد. نکته مهم دیگر این است که تنوع سینکهای گرانیتی آشپزخانه به حدی است که گزینه های زیادی را برای انواع اشپزخانه های کلاسیک یا مدرن فراهم می نماید.

سینک گرانیتی بهتره یا استیل؟
High Quantity Granite Sink

سینک گرانیتی یا استیل؟ مقاومت کدام در برابر حرارت بیشتر است؟

نکته مهم در نگهداری سینک گرانیتی و استیل ، مراقبت از آنها در برابر حرارت است. مقاومت به حرارت در سینکهای گرانیتی بسیار بیشتر از سینکهای استیل است . اما توصیه می شود برای طول عمر بالاتر سینک از گذاشتن ظرف داغ به طور مستقیم داخل سینک ، خودداری نمایید.

نصب سینک گرانیتی :

نصب سینکهای گراتینی پیچیدگی خاصی ندارد و مشابه سینکهای استیل نصب می شوند و تنها نکته با اهمیت در اینخصوص وزن بیشتر سینکهای گرانیتی نسبت به سینکهای استیل است. نیاز است برای نصب ساپورت قویتری شوند. توصیه ما به شما این است از نصابهای حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید تا خیالتان راحت باشد.


تمیز کردن سینک گرانیتی سخت تر است یا استیل؟

بهداشت خانواده با سینک آشپزخانه ارتباط تنگاتنگی دارد پس لازم است با خرید سینک گرانیتی یا استیل در هر صورت همیشه عاری از هر گونه آلودگی باشد . به منظور تمیز کردن سینکهای گرانیتی بهترین گزینه استفاده از ابر نرم و کمی (نصف لیوان) جوش شیرین محلول در آب می باشد که لگن سینک از آن پر شده است . توجه داشته باشید استفاده زیاد از مواد شیمیایی نظیر وایتکس و ... به سینک شما اسیب می رساند و باعث کدر شدن رنگ آن می شود. حال که با خصوصیات کلی سینکهای گرانیتی آشنا شده اید ، در ادامه پیشنهادهای فروشگاه هایپرکیت که حاصل سالها تجربه در این زمینه است را برای انتخاب بهترین سینک گرانیتی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار میدهیم.
سینک گرانیتی تیره رنگ ، جذاب با عمر کوتاه ! : سینک های گرانیتی مشکی اعم از براق و مات در آشپزخانه جذابیت خاصی ایجاد می کند اما متاسفانه لکه های رسوب آب و یا صابون و یا هرلکه ای روی این سینکها ظاهر نازیبایی ایجاد می نماید. پس توصیه ما به شما این است که تا حد ممکن سینک گرانیتی مشکی یا تیره خرید ننماید . اگر انتخاب شما سینک تیره رنگ بود برای حفظ ظاهر آن می بایست بعد از هربار استفاده با دستمال حوله ای سطح آنرا کاملا خشک نمایید تا هیچ اثری از لکه ها باقی نماند.
با توجه به بررسی های انجام شده، تمیز کردن سینک های گرانیتی نانو همانطور که پیش تر گفته شده به راحتی انجام می شود ولی سینک های گرانیتی بی کیفیت بدلیل لک شدن فقط با وایتکس تمیز می شوند ولی بدلیل اینکه از سینک در آشپزخانه استفاده زیادی می شود کاری طاقت فرساست.
در مورد سینک های استیل با کیفیت نیز تمیز کردن آن براحتی و مشابه سینک گرانیتی است فقط به جای جوش شیرین می توانید از پودر رختشویی استفاده کنید تا مثل روز اول براق شود. ولی سینک های بی کیفیت بعد از مدتی استفاده تیره و کدر می شوند و انگیزه شما برای تمیز کردن از بین می رود.
در ادامه نحوه تمیز کردن سینک گرانیتی با استفاده از جوش شیرین را مشاهده نمایید :


سینک گرانیتی یا استیل؛ از نظر قیمتی کدام ارزش خرید بالاتری دارد

سینک از آن دسته از تجهیزات آشپزخانه است که پس از هربار تعویض کابینت یا منزل، امکان استفاده مجدد یا جا به جایی آن وجود ندارد پس توصیه ما به مشتریان این است که در انتخاب سینک آشپزخانه ، قیمت آن را نیز مدنظر قراردهند تا انتخابی مقرون به صرفه داشته باشید و قیمت بالای سینک الزاما دلیل بر کیفیت بالای آن نیست.
از نظر ارزش خرید، سینک گرانیتی یا استیل گران قیمت؟ سینک استیل یا گرانیتی ارزان قیمت؟ کدام دست بالا را دارد؟ با بررسی های انجام شده بهترین سینک های استیل از بهترین سینک های گرانیتی گران ترند به دلیل اینکه متریال سینک استیل با کیفیت، گران تر است. ولی در مورد سینک های رده قیمتی پایین، سینک های گرانیتی از استیل گران ترند زیرا فرآیند تولید آنها هزینه بیشتری دارد. با توجه به این مورد می توانید انتخاب مناسب تری داشته باشید.

سینکهای گرانیتی سینی دار

وجود سینی به صورت یکپارچه در سینکهای آشپزخانه به شما کمک می کند تا از آن به عنوان خشک کن استفاده کنید و برای جمع آوری قطرات آب نیز مشکلی نداشته باشید و حتی می توانید بدون نگرانی از خیس شدن کابینتها سبد ظروف ابکشی شده یا میوه های شسته شده را بروی سینی قراردهید.

سینک گرانیتی دولگنه یا سینک گرانیتی تک لگنه

: سینکهای گرانیتی دولگنه این امکان را برای شما فراهم می کند تا ظروف کثیف را در یک لگن قرار دهید و پس از آغشته نمودن آنها به کف به لگن دیگری منتقل نمایید تا آبکشی نمایید. سینکهای تک لگنه گرانیتی برای آشپزخانه های کوچک گزینه مناسبی است که البته برخلاف ابعاد آن چون هزینه ساخت آن بالاست از قیمتهای نسبتا بالاتری برخوردار است.

پرفروشترین و بهترین سینک گرانیتی

برای انتخاب بهترین سینک گرانیتی یکی از بهترین روشها، استفاده از تجربیات دیگران و دقت به آمار فروش انواع مدلهای سینک گرانیتی است. مدلهای ساده و با لگنهای متقارن و ابعاد هندسی منظم از سایر مدلها پرطرفدارترند چراکه فضای مناسبتری را برای گذاشتن ظروف کثیف آشپزخانه فراهم میکند.همچنین رنگ سفید انتخابی مناسب برای هر دکوراسیون و سلیقه ای است. چنانچه بعد از مطالعه مقاله سینک گرانیتی یا استیل؟ کدام بهتر است؟ باز هم در انتخاب خود مردد بودید ،کارشناسان هایپرکیت آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز خواهند بود. همچنین می توانید در بخش نظرات در همین صفحه تجربیات و سوالات خویش را مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ دریافت نمایید.
در زیر لیستی از انواع پرفروشترین سینکهای گرانیتی و استیل را مشاهده می نمایید که با کلیک بر روی هر تصویر مشخصات دقیق و قیمت آن مشخص خواهد شد. و پس از آن می توانید نظرات کاربران را بررسی کنید و نظر و سوال خود را مطرح نمایید.

مقاله سینک گرانیتی یا استیل را با دوستان خود به اشتراک بگزارید :WhatsApp واتس آپTelegram تلگرامEmail ایمیلPrint پرینت

بهترین سینک های گرانیتی و استیل را می توانید بررسی کنید


برای نمایش ویژگی ها به صورت اسلاید شو و افزودن به سبد، روی "تصویر" کلیک کنید برای نمایش ویژگی ها به صورت اسلاید شو و افزودن به سبد، "تصویر" محصول را لمس کنید

 • .TX 16 سینک توکار لتو مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 12,500,000 تومان
 • .TX 37 سینک استیل لتو مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 11,000,000 تومان
 • .TX 32 سینک استیل لتو مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 11,000,000 تومان
 • .TM 11 سینک زیرکار لتو مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 11,300,000 تومان
 • .TX-56 سینک ظرفشویی سیفون اتومات لتو مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 13,000,000 تومان
 • .با میوه شور TX-45 سینک ظرفشویی 1/5 لگنه لتو مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 12,000,000 تومان
 • .WS 502 سینک وایز یک لگنه مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 17,440,000 تومان
 • .WS 508 سینک وایز دو لگنه با سینی مدل
  تحویل اکسپرس و اکو + 38,400,000 تومان
 • .سینک شاک کریستادور آبشار سفید
  تحویل اکسپرس و اکو + 27,500,000 تومان
 • .سینک شاک کریستالایت فارم هاوس سفید
  تحویل اکسپرس و اکو + 17,100,000 تومان
 • .سینک شاک کریستادور مونو سفید
  تحویل اکسپرس و اکو + 25,200,000 تومان
 • .سینک شاک کریستالایت المنت سفید اکلیلی
  تحویل اکسپرس و اکو + 16,700,000 تومان
 • .سینک گرانیتی مکاپا مدل تورینو مشکی
  تحویل اکسپرس و اکو + 6,033,000 تومان
 • .سینک گرانیتی مکاپا لنوکس 80 مشکی
  تحویل اکسپرس و اکو + 5,843,000 تومان
 • .سینک گرانیتی مکاپا لنوکس 80 سفید
  تحویل اکسپرس و اکو + 5,843,000 تومان
 • .سینک ظرفشویی مونتینا مدل 4611
  تحویل اکسپرس و اکو + 13,800,000 تومان
 • .سینک ظرفشویی مونتینا مدل 4610
  تحویل اکسپرس و اکو + 13,200,000 تومان
 • .سینک ظرفشویی مونتینا مدل 4217
  تحویل اکسپرس و اکو + 13,300,000 تومان
 • .سینک ظرفشویی مونتینا مدل 4612
  تحویل اکسپرس و اکو + 12,200,000 تومان
 • .سینک ظرفشویی مونتینا مدل 4650
  تحویل اکسپرس و اکو + 7,950,000 تومان
 • .AXIA II 8S سینک بلانکو
  تحویل اکسپرس و اکو + 26,000,000 تومان
 • .سینک آبشاری مشکی
  تحویل اکسپرس و اکو + 9,199,000 تومان
 • .سینک آبشاری سفید
  تحویل اکسپرس و اکو + 10,500,000 تومان
 • .سینک آبشاری استیل دودی
  تحویل اکسپرس و اکو + 96,990,000 تومان
 • .سینک پیانویی 3 کلید آبشاری دودی
  تحویل اکسپرس و اکو + 12,777,000 تومان

نظرات در مورد سینک گرانیتی و استیل


رئیسی

21-05-2021, 19:44

+21 -2   Report

سینک گرانیتی برند گرانیکو که از تولید کننده ایرانی هست خریدم از برج ۱۰ سال ۹۹ توی ۲ماه اول که تمام خش خشی شد و با نمایندگی تماس گرفتیم و گفتن با جرم گیر قوی بشورید بخاطر چربی و کثیفسیه میره! که اصلا نرفت و هفته ی پیش ام چاقو حین شستن از دستم سر خورد و افتاد از کف سینک یه تیکه پرید و دوباره تماس گرفتیم و گفتن شامل گارانتی نمیشه شما بد استفاده کردید ۵سال گارانتی شامل چی میشه واقعا .به جرئت میگم بدترین جنس ایرانیه اصلا خرید نکنید!ظاهرش بیسته و من هم روز اول که تضمین ۵ ساله دادن در مقابل باکتری و ضربه و.... همش الکیه


مشاور فروش

13-10-2020, 06:15

+11 -3   Report

درود بر شما
سینک های گرانیتی سفید می بایست حتما دارای سطح نانو باشند تا لک و جرم در سطح سینک نفوذ نکند در غیر اینصورت شما نیاز به استفاده مداوم از وایتکس خواهید داشت. برای از بین بردن لک و جرم می بایست خروجی لگن ها را بسته و با آب گرم پر کنید و نصف لیوان وایتکس اضافه نمایید و برای مدت حداقل نیم ساعت تا یک ساعت به همین حالت نگهداشته و در نهایت بعد از تخلیه سینک با آب گرم و ابر بشویید. در صورتی که از سینک های نانو پولیش شده که ضد لک و جرم می باشند استفاده نمایید با هفته ای یکبار شستشو (پر کردن سینک با آب داغ و اضافه نمودن یک لیوان پودر تاید دستی) برای همیشه سفید خواهد ماند.


ساناز

12-10-2020, 11:43

+9 -1   Report

سلام من حدود یک ماهی میشه دارم از سینک گرانیتی سفید استفاده میکنم که متاسفانه لکه غذا و چای زیاد روش میمونه که با اسکاج نرم که هیچ با زبر هم امتحان کردم ولی پاک نمیشه حتما حتما باید از وایتکس استفاده کنم اگه راهکاری دارید برام ممنون میشم


طوفان

14-07-2020, 14:11

+8 -3   Report

توضيحاتتون واقعا عالى و به درد بخور بود خيلى ممنون كه اين اطلاعات رو در اختيار گذاشتيد


مشاور فروش

26-12-2019, 00:23

+26 -7   Report

درود بر شما
انواع مدل سینک گرانیتی سفید یکپارچه در فروشگاه هایپرکیت موجود می باشند.


عرفان

25-12-2019, 14:31

+20 -3   Report

سلام خسته نباشید. تمام سینک های گرانیتی نقطه نقطه هستند؟ سفید یکپارچه ندارن؟ منظورم اون دون دونی های روی سینکه


مشاور فروش

30-05-2019, 19:49

+21 -4   Report

درود بر شما
ضمن سپاس از حسن نظر شما،
با توجه به موارد بیان شده، سینک های گرانیتی سفید و مشکی هر کدام مزایا و معایبی دارند و شما با توجه به سلیقه شخصی خود می توانید هر کدام را انتخاب کنید آنچه که اهمیت دارد این است که قبل از انتخاب با تمامی مشخصات سینک های مشکی و سفید آشنا باشید..
سینک گرانیتی متقارن به دلیل سادگی و گنجایش بیشتر لگن ها (به دلیل شکل مکعبی) نسبت به مدل های دارای لگن طرح دار مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.


sarvi

29-05-2019, 09:58

+16 -4   Report

مقاله اتون خوبه و خیلی موضوعات درست و بر اساس واقعیت توضیح دادید. پس با توجه به توضیحاتی که دادید سینک گرانیتی تیره انتخاب خوبی نیست . راستش یکی از دوستانم سینک گرانیتی گرانیکو گرفته و من خیلی خوشم اومده ازش- فقط میخوام بدونم مدل g800 بهتره یا g860 ؟؟مرسی


با ارسال دیدگاه خود و عضویت در خبرنامه، از دیدگاه دیگران، خبرها و کالای جدید آگاه شوید. توجه بفرمایید دیدگاه های مثبت و منفی مربوط به کیفیت یک محصول از برند خاص می بایست دارای تصاویر یا فیلم ارسالی قابل استناد باشد در غیر این صورت تایید نمی شود! نحوه ارسال تصاویر و فیلم از طریق پیام رسان های فروشگاه هایپرکیت می باشد.

ورود | ثبت نام


1 2 3 4 5
     CAPTCHA
     به پرداخت ملت نماد اعتماد الکترونیکی انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد     اعتماد به هایپرکیت