Pay Per Click
پرداخت در محل
Guarantee
ضمانت اصل بودن کالا
Express Delivery
تحویل اکسپرس و مناسب
Best Price
تضمین بهترین قیمت
لیست قیمت محصولات باستی   Bassetti

لیست قیمت شیر روشویی، ظرفشویی، توالت و حمام باستی


Bassetti لیست قیمت محصولات


Bassetti لیست قیمت محصولات


Bassetti لیست قیمت محصولات

همگام با زمان، تلاش برای تکامل (Keep Pace with the time, Striving for Perfection)
 
BASSETTI یک شرکت معتبر و با سابقه طولانی در بخش طراحی حمام است.این شرکت در سال 1991 میلادی در (POGNO (NOVARA برای تولید دوش، اسلاید ریل و شلنگ دوش انعطاف پذیر بوجود آمد;امروز باستی یک واقعیت نوآوری در صحنه بین المللی است.BASSETTI به لطف فلسفه کسب و کار که بر مبنای ایجاد سبک های تولیدی قابل اعتماد و با کیفیت بنا شده است جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است.
گروه باستی به لطف ظرفیت بالای نوآوری بومی، نبض بازار را در دست گرفته است. تا کنون برای مدت هاست که محصولات باستی توانسته تاییدیه های معتبری را از آن خود کند و چندین انیستیتوی بین المللی همچون American NSF و IAPMO ، Canadian CSA ، French NF و German KWC شدیدترین کنترل کیفیت را اعمال می کنند.
این کمپانی گواهینامه business quality UNI EN ISO 9001: 2000 را کسب کرده است ، که یک تاییدیه بیشتر برای طراحی دقیق استراتژیک و ضمانت برای کنترل کیفی پردازش و روش تولید می باشد، تا شرکاء بهترین ارتباط بین محصولات و خدمات تضمین شوند.


شرکت باستی ایتالیا


برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، روی "تصویر" کلیک کنید برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، "تصویر" محصول را لمس کنید

Bassetti شیرآلات باستی

به پرداخت ملت نماد اعتماد الکترونیکی انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد
Tel wApp Insta
Tel wApp Tgrm Insta Linkd
اعتماد به هایپرکیت