راهنمای خرید هود مناسب برای آشپزخانه
آشپزخانه برای بسیاری افراد یک کارگاه پیچیده است که در آن تلاش زیادی انجام میشه تا یک وعده غذایی مناسب برای خودمان و عزیزانمان آماده بشه. اما یک آشپزی فوق العاده متاسفانه با یکسری مسایل همراه میشه از جمله بوی روغن ، رطوبت و ... و یک تهویه مناسب می تونه در کم کردن اثرات قطرات چربی و خنثی کردن بوی نامطبوع در قلب خانه شما به شما کمک کنه.
هرچند این کار جزء پرزرق و برقترین تغییرات نیست ولی یکی از تصمیمات مهم و اساسی که شما باید بگیرید انتخاب نوع تهویه برای آشپزخونتونه. قبل از اینکه شما در مورد اینکه یک هود چطور به نظر می رسه فکر کنید بهتره در مورد خصوصیات فنیش بدونید. یک هود جزیره ای (Island fan) میتونه یک پایگاه قوی در مرکز فضای آشپزخانتون بوجود بیاره اما میتونه برای جلب توجه آویز و یا لوستر مزاحمت ایجاد کنه. از طرفی دیگه ، یک هود مکش از پایین (downdraft fan) اجازه نصب یک اجاق گاز صفحه ای مخفی حتی جلوی یک پنچره رابه شما میده. آگاه بودن شما از گزینه هایی که پیشروتونه میتونه روی طراحی آشپزخونه شما تاثیر بسزایی داشته باشه.
این راهنمایی مختصر میتونه به شما در انتخاب هود مناسب برای آشپزخونتون کمک کنه.

راهنمای خرید هود آشپزخانه
Kitchen by New York Design-Build Firms Element Design Group

فوت مکعب در دقیقه (CFM)
اولین چیزی که باید مورد توجه قرار بگیره اینه که فن شما لازمه چقدر قدرت داشته باشه.
یک رنجی از عملکرد هود در واحد فوت مکعب در دقیقه (CFM) به صورت استاندارد اندازه گیری شده. رقمهای بالاتر فوت مکعب در دقیقه (CFM) به این معنیه که هود هایی که تو این رنج قرار میگیرن با عمل در یک بازه یک دقیقه ای هوای بیشتری رامیتونن خارج کنن.
CFM های مورد نیاز ما از نظر نوع و سایز به به میزان آشپزی و نوع آشپزی ما بستگی دارن. به عنوان مثال یک گاز پنچ شعله به CFM بیشتری نیاز داره نسبت به یک اجاق گاز الکتریکی صفحه ای 30 اینچی.
یک اجاق برقی نیاز به 300 تا 450 CFM داره، در حالیکه انواع گازی به حدود 600 تا 1200 نیاز دارند. این عدد بر اساس مقدار Btu (واحد حرارتی بریتانیا، برای اندازه گیری عملکرد دستگاه گاز) تقسیم بر 100 است.


واحد کیفی صدا برای یک شنونده (Sones)
بسیاری از مردم از فن آشپزخانه خود استفاده نمی کنن چون خیلی پر سر و صدا هستن. اجازه ندید که این مورد برای طرح جدید آشپزخونتون اتفاق بیفته.
خروجی صدای یک فن در واحد Sones (اندازه گیری شناخته شده بین المللی از بلندی صدا به عنوان یک فرد با شنوایی طبیعی ). برخی از تولیدکنندگان این اطلاعات را در واحد دسی بل (dB) به جای Sones ارائه می کنند.


راهنمای خرید هود آشپزخانه

فن ها به طور معمول برای سه تا شش سرعت قابل تنظیم هستن. پایین نگه داشتن تنظیمات که معمولا حدود 3 Sones هست (در سطح صدای کارکردن یک یخچال) در طول فرآیند آشپزی و بالابردن سرعت تا 7 Sones (در سطح صدای حاصل از نویز ترافیک) برای یک مدت کوتاه در طول یک آشپزی سنگین.
اگرچه خروجی صدای یک فن در واحد Sones به راحتی می تونه بدست بیاد ولی بسیاری از تولیدکننددگان قوانین استانداردی مربوط به آنچه به عنوان فاصله منبع سر و صدا از محل اندازه گیری در نظر گرفته میشه راندارند. بنابراین به جای تکیه به نتایج مندرج در کاتالوگ ، ممکنه بهتر باشه به سادگی کنار یک دستگاه فن در فروشگاه بایستید و اونو روشن کنید.
فیلتر علت اصلی ایجاد سر و صدا در فن هست. شرکت Vent-a-Hood یک سیستم یکپارچه را به فن اضافه کرده به نام مجیک لانگ (ریه جادویی) که بر مبنای یک عمل گریز از مرکز به جای فیلتر پایه ریزی شده. هر قسمتی دارای سرعت 300 cfm هست و میتونه به صورت ترکیبی عمل کنه تا به یک سرعت مناسب برای خانه شما برسه.

آپشن های دمنده (Blower Options)
شما گزینه دیگه ای هم برای کم کردن سر و صدای فن دارید: بخش دمنده یک فن که می تونه در سه وضعیت متفاوت قرار بگیره. معمولا در بدنه هود یا قسمت اصلی دستگاه قرار می گیره. این ورژنی هست که بیشترین صدا راتولید می کنه.
همچنین یک دمنده برخط هم وجود داره که در نیمه راه مجرای عبوری قرار گرفته ، بین تیرچه های سقف یا اتاقک زیر شیروانی. اگر شما یک داکت پیچیده نصب کرده باشید ( به این دلیل که خیلی طولانی باشه و یا چندبار پیچ خورده باشه) برای افزایش قدرت یک دمنده برخط میتونه به دمنده اصلی اضافه بشه.
اگر شما تو بازار دنبال یک محصول گرون هستید یک دمنده اکسترنال که به طور قابل توجهی سر و صدای احتمالی را کاهش میده میتونید امتحان کنید. دمنده اکسترنال اغلب به صورت ترکیبی با فن های کامپکت یا برای ایجاد یک سیستم تهویه سفارشی کامل استفاده میشه. یک محلی را برای دمنده اکسترنال در نظر بگیرید. اگرچه شما میتونید یونیت مورد نظر را روی هر سقف یا دیوار خارجی نصب کنید تا به مسیر های مورد استفاده یا فضاهای مورد استفاده خونتون نزدیک نباشه.

آرایش هوا (Make-Up Air )
نیاز به یک سیستم آرایش هوا را در سیستم تهویه مطبوع خود دست کم نگیرید ، به خصوص اگر یک فن هود قوی راانتخاب کردید.
فن هودهای بسیار قوی حجم زیادی از هوا را خارج می کنندد. اگر هوای خروجی با همان سرعت جایگزین نشه باعث میشه فشار هوای خارج خونه بیشتر از داخل خونه بشه (اثر خلاء). یک سیستم آرایش هوا (Mack-up air system) هوایی که توسط سیستم های خروجی یک ساختمان خارج میشه را جایگزین میکنه. اطمینان پیدا کنید که سیستم خروجی ساختمانتان درست کار میکنه و تهویه مطبوعی را فراهم میکنه که قابلیت گرم و سرد کردن و افزایش و کاهش رطوبت را با توجه به محیط خاص زندگیتون داشته باشه.
بسته به محل سکونت و نوع ساختمان ، ممکنه شهرداری مقرراتی برای نصب و راه اندازی یک دستگاه آرایش هوا در نظر بگیره که هزینه هایی را به بودجه ساخت و ساز شما اضافه کنه. این موضوع در امر بازسازی همانطور که برای ساخت یک ساختمان جدید بودجه ای برای سیستم تهویه مطبوع در نظر گرفته میشه اهمیت ویژه ای پیدا میکنه.


راهنمای خرید هود آشپزخانه

ارتفاع نصب (Mounting Height)
این برمیگرده به ارتفاع نصب دستگاه: فاصله بین انواع فیلتر هود و انواع اجاق گازی که زیر اون قرار میگره.
فاصله استاندارد بین سقف کانتر آشپزخانه و هود معمولا 30 تا 36 اینج (76 تا 91 سانتیمتر) می باشد. برخی از مدل های زیرکابینتی و ترکیبی هود-مایکروویو در ارتفاع پایین تری نصب میشه.
هرچی بیرون زدگی فن از دیوار بیشتر باشه به معنای واقعی بیشتر جلو روتونه. و هرجه از شما بلندتر باشه شما بیشتر تحت تاثیر اون قرار میگیرد. بنابراین لطفا فقط به ارتفاع نصب استاندارد توجه نکنید. اولین و مهمترین چیز اینه که شما تو آشپزخونتون راحت باشید.
اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که قدرت تهویه با افزایش ارتفاع نصب هود کاهش می یابد. یک فن با قدرت کافی انتخاب کنید و به اثرات نویز این فن توجه داشته باشید.

منطقه جذب (Capture Area)
اصطلاحی که برای ردپای اثر هود به کار میره. عرض و عمق اثر هود نسبت به اجاق گازی که زیر آن قرار میگیره. به طور تخصصی، عرضی از فن که با عرض اجاق گاز مطابقت داره. عمق هود باید شعله های پشتی اجاق و حداقل نیمی از شعله های جلویی را کاور کنه.
اما از نظر یک طراح ، این موضوع میتونه از محدوده دید مناسب ساختاری بدست بیاد و یک هود تزیینی که تناسبی از نظر اندازه و شکل با اجاق گاز نداره مد نظر باشه. محاسبه منطقه جذب در واقع از یک معادله ساده بیشتره.

فیلتر روغن (Grease Filters)
سیستم گریز از مرکز دریچه یک هود که قبلا به آن اشاره شد، یک محفظه روغن قابل تعویض داره که یا با فرچه پاک میشه و یا میتونیم تو ماشین ظرفشویی قرار بدیم.
تمام مدل های دریچه باید دارای فیلتر استیل باشند که در برابر شستشو مقاوم بمونند. اطمینان حاصل کنید که فیلتری را در فروشگاه انتخاب کنید که قابل تعویض باشه.

چرخش (Recirculation)
زمانی که این امکان وجود نداره یک هود از طریق داکت با محیط خارج آشپزخانه در ارتباط باشه ، مدلی از هود با کیت چرخش داخلی میتونه برای پاکسازی هوا با استفاده از یک فیلتر کربنی که گازهای حاصل از آشپزی را قرنطینه و محفوظ میکنه به کار بره. زمانی که هوا از درون فیلتر کربنی عبور میکنه بدون روغن و بو به فضای آشپزخانه بازگردانده میشه.
لازمه که این فیلتر ها به طور منظم پاک یا تعویض بشه.


انواع هود (Type of Hoods)

هود های زیرکابینتی (Undercabinet Hoods) :
این نوع هود در قسمت زیرین کابینت و بالای گاز و فر نصب میشه و اگه روی دیوار سوار بشه میتونیم به اون هود دیواری هم بگیم. هود های زیرکابینتی در استایل ها و قدرت های متنوع ارائه میشن. بیشتر این هودها قابلیت نصب روی دیوار هم دارن.
هود های شومینه ای بالای گاز روی دیوار نصب میشن اما یک دودکش دارن که از دیوار بالا میره تا سقف، بنابراین اگه شما بالای گازتون کابینت دارین برای این نوع از هود نیاز به برداشتن کابینت هست تا هود بدرستی نصب بشه.

هود های تلسکوپی (Telescopic Hoods) :
این نوع هود به صورت مخفی در زیر کابینت نصب می شود و هوای آشپزخانه را تازه و تمیز نگه می دارد. فیلتر هود تلسکوپی به راحتی قابل جدا شدن و شستشو است. عرض این نوع هود معمولا 60 یا 90 سانتیمتر می باشد.
هود های تلسکوپی فضای بسیار کمی اشغال می کنند و برای کابینت های یکپارچه مناسب است.

هود های دیواری (Wall-Mount Hoods) :
هود های دیواری در ظاهر شبیه هود های زیر کابینتی هستن با این تفاوت که به جای نصب در کابینت روی دیوار سوار میشن.

هود های جزیره ای (Island Hoods) :
هود های جزیره ای بالای یک کابینت جزیره از سقف آویزان هست و میتونیم به اون هود سقفی یا شومینه ای هم بگیم. زمانی که شما یک گاز صفحه ای روی کابینت جزیره دارید این نوع هود بهترین گزینه برای تهویه هست. استایل های زیادی در دسترسه، از قبیل هود شیشه ای، فلز خمیده و هود های سبک سنتی.

هود های مخفی (Downdraft Hoods) :
این نوع هود ها در گاز صفحه ای یا کابینت اون مخفی هستن و زمانی که گاز مورد استفاده قرار میگیره از داخل کابینت بالا میاد و بخار و دود را به صورت افقی با مکش از سطح گاز جذب میکنه. این نوع هود امروزه برای کابینت های جزیره ای یک انتخاب عمومی شده چون به نصب سنتی که مسیر دید را مسدود میکنه هیچ احتیاجی نیست. نوع دیگه ای از هود های مخفی وجود داره که در کابینت بالای هود نصب میشه و بدنه هود داخل کابینته و دیده نمیشه.

هود های پاور پک (Power Packs or Inserts Hoods) :
هود های پاور پک یکی از انوع مخفی است. این نوع هود با یک رویکرد سفارشی برای تهویه به صورت توکار در داخل کابینت بالای گازصفحه ای نصب میشه. گزینه های زیادی وجود داره بنابراین برای خرید یک هود مناسب از این نوع برای کابینت شما با کارشناسان بخش فروش هایپرکیت تماس بگیرید.

هود های حرفه ای (Pro Hoods) :
هود های حرفه ای شبیه هود های زیرکابینتی هستن ولی خیلی بزرگتر، با دید حرفه ای تر و با قدرت بیشتر نسبت به مدل های مرسوم زیرکابینتی. این نوع هود برای کسانی که زیاد آشپزی میکنن و ترجیح میدن که هود بزرگتری داشته باشن بسیار مناسبه. هود های حرفه ای قابلیت نصب بر روی دیوار را دارند و در استایل های متنوع ارائه میشن.


این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگزارید : Telegram تلگرام Email ایمیل WhatsApp واتس آپ Print پرینت

مشاور فروش

15-06-2019, 08:03

+14 -1   Report

درود بر شما
گازهای صفحه شیشه ای کن و هود مخفی مسترپلاس را بررسی کنید.


جواد

14-06-2019, 17:37

+11 -1   Report

با سلام
میشه لطفاً برای خرید محصولات زیر راهنمایی کنین
1- گاز ینج شعله شیشه ای ایرانی با کیفیت و ترجیحاً با قطعات اورجینال که حداکثر تا 2200 قیمت داشته باشه
2- هود مخفی با کیفیت ایرانی
ممنون


مشاور فروش

03-06-2019, 20:39

+2 -1   Report

درود بر شما
محصولات آلتون از کیفیت و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار می باشند.


محمد

31-05-2019, 15:02

+3 -1   Report

با عرض سلام خدمت شما
نظر شما راجع به هود 307 آلتون چیست ؟
هودی با مکش بالای 800 و دارای سنسور دود , گرما , حرارت و دارای کنترل با موتور فلزی چه مدلی را پیشنهاد می کنید ؟
با تشکر


مشاور فروش

12-04-2019, 08:29

+3 -0   Report

درود بر شما
درب هود باعث جلوگیری از ارتباط فضای خارج هود با داخل هود می شود و می توانید با انتخاب یک هود درب دار مناسب تا حدود زیادی این مشکل را بر طرف کنید.


Amir

12-04-2019, 07:13

+3 -0   Report

سلام و درود
پرسشم در مورد درب هود هست، بعضی از هود ها درب دارن و بعضی ها بدون درب هستن... دقیقن منظورشون چیه..؟

چون بنده مشکلی که دارم این هست از واحد های دیگر بوی غذا از راه لوله هود وارد منزل میشه، میخواستم بدونم اگر این درب داشتن هود منظور از جلوگیری از این اتفاق هست که همچین هودی را خریداری کنم
ممنون میشم پاسخ بدین


مشاور فروش

06-03-2019, 16:53

+24 -0   Report

درود بر شما
هود مخفی وایز با موتور و فن فلزی از کیفیت خوبی برخوردار بوده و صدای این هود مناسب است. هود سارگاتی مدل 317 دارای موتور با پوسته آلومینیومی است و صدای این هود پایین می باشد. سینک گرانیتی گرانیکو از مواد اولیه کامپوزیت کوارتزو در ایران به صورت دست ساز ساخته می شود و از کیفیت و قیمت قابل قبولی برخوردار است.


بابک

06-03-2019, 16:33

+27 -1   Report

با سلام و عرض ادب خدمت شما
بنده به دنبال هود مخفی کم صدا و باکیفیت و قیمت مناسب هستم. و همچنین سینک گرانیتی با کیفیت و قیمت مناسب.لطف میکنید اگر بنده را راهنمایی بفرمایید.از سایت بسیار خوبتون هم ممنون هستم.


مشاور فروش

03-03-2019, 11:35

+16 -0   Report

درود بر شما
هود مخفی وایز با موتور و فن فلزی و ساخت با کیفیت از استیل 304 ژاپن دارای شرایط مکش پایدار و صدای متعادل در بلند مدت است.


معین

02-03-2019, 21:37

+13 -0   Report

سلام و عرض ادب
من بدنبال خرید هود مخفی هستم و کم صدا بودن در عین کارایی بالا، اولویت من است. عرض گاز زیر هود 90 میباشد . با مطالعه کامنت ها و راهنمایی های مشاوران، بین خرید هود مخفی وایز، سارگاتی مردد هستم ! البته اگر هود کم صدای دیگری با قیمت مناسبتر هم باشد، استقبال میکنم :)


مشاور فروش

21-02-2019, 10:37

+12 -0   Report

درود بر شما
هود سارگاتی مدل 300 و هود آشپزخانه سارگاتی مدل 311 با طراحی خاص و زیبا دارای موتور فلزی ساخت ایتالیا با قدرت مکش 1300 مترمکعب در ساعت، دو سنسور دود، بو و حرارت و سوپرسایلنت می باشند.
هود کن مدل پاردیک و پارمیس در فروشگاه هایپرکیت نسبت به سایر هودهای کن پرفروش تر می باشند.


مهدیه

20-02-2019, 20:34

+8 -0   Report

سلام ببخشید بین مارکای هود کن پاترا و پرنسا و پاردیک و پارمیس یا پارمیس m کدام و سارگاتی 313و سارگاتی 300 کدام یک از لحاظ کیفیت وهم زیبایی بهتراست و اگه امکان داره برام اولویت بندی میکنید


مشاور فروش

17-02-2019, 11:24

+9 -1   Report

درود بر شما
فروش محصولات به صورت نقدی می باشد.


عاشوری

17-02-2019, 11:14

+8 -0   Report

سلام خسته نباشید از وقتی که برای پاسخگویی به سوالات میزارید ممنونم میخواستم بپرسم برای خونه تازمون سینک و گاز وهود و شیرآلات لازم داریم میخواستم ببینم شما قسطی کار می کنید تضمین میدیم چون همه رو بخواهیم باهم بگیریم سخته چون کابینت هم باید بزنیم


مشاور فروش

12-12-2018, 14:17

+8 -0   Report

درود بر شما
تمامی هودهای سارگاتی دارای قدرت مکش 1300 متر مکعب در ساعت واقعی هستند و مدل های هود سارگاتی از نوع سوپر سایلنت می باشند. شرکت سارگاتی در شهرستان گلپایگان دارای خدمات نصب می باشد.


مشاور فروش

09-09-2018, 15:28

+6 -0   Report

درود بر شما
در میان برندهای ایرانی ارائه شده در فروشگاه هایپرکیت تقریبا اکثر برندها در سطح کیفی متعادل قرار گرفته اند و اغلب پاسخگوی نیاز یک آشپزخانه در حد معمول می باشند.
تمامی محصولات خارجی ارائه شده در فروشگاه هایپرکیت از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. جهت کسب آگاهی بیشتر از ویژگی های هر محصول پس از بررسی آن محصول در سایت با کارشناسان هایپرکیت تماس حاصل نمایید.


آرزو

09-09-2018, 11:50

+9 -0   Report

باسلام
از میان هودهای ایرانی و خارجی کدوم برند بیشترین کیفیت رو داره و از اون برند کدوم مدلش ؟
لطفا هم ایرانی و هم خارجی رو معرفی کنین


مشاور فروش

01-05-2018, 11:55

+8 -0   Report

درود بر شما
هود آشپزخانه سوپرسایلنت وایز ، لامیرا و میکس را بررسی کنید. هود های مورب هم از نظر ظاهری و هم به دلیل تماس کمتر حرارت و چربی با کنترل پنل هود نسبت به هودهای شومینه ای مناسب ترند.


فتح الهى زاده

30-04-2018, 18:41

+6 -0   Report

سلام، هود اشپزخانه ايتاليايي چه ماركى بهتره و هود شومينه اى بهتره يا هود مورب؟


مشاور فروش

22-02-2018, 08:55

+4 -0   Report

درود بر شما
هود مستر پلاس متعلق به کارخانه ناب استیل می باشد و در میان هودهای ایرانی کیفیت مطلوبی دارد. هود وایز تحت لیسانس برند ایتالیایی وایز می باشد و دارای قدرت مکش بالایی می باشد . البته هود مخفی وایز دارای موتور فلزی سه دور می باشد و به مرور زمان صدایش افزایش نمی یابد و در مقایسه با سایر هودهای مخفی در این رده یکی از بهترینهاست.


leyla

20-02-2018, 23:05

+4 -0   Report

بنده در بازار خيلى تحقيق كردم ولى واقعا گيج شدم- كامنتهارو خوندم و مثل اينكه دوستان از ماركهاى وايز و مستر پلاس راضى بودن. والا قيمتهاى مستر پلاس نسبت به اينكه ايرانيه خيلى بالاست، حالا هود وايز واقعا خارجيه؟ مخفى هاش صداش كمه؟


مشاور فروش

19-02-2018, 08:40

+3 -0   Report

درود بر شما
هودهای مخفی برند لامیرا و وایز از کیفیت خوبی برخوردار هستند.


kohi

12-02-2018, 21:01

+11 -1   Report

ميشه بين هودهاى مخفى خارجى بهترينش بگيد كدومه؟


مشاور فروش

28-01-2018, 11:26

+26 -1   Report

درود بر شما

مدل هود استیل که در ادامه معرفی می شوند برای ست های آشپزخانه استیل مناسب می باشند :
هود استیل بوش مدل DWK098G51
هود لامیرا مدل 453 و 491
هود استیل لتو مدل H-70 و H-67
هود وایز مدل 203 و 210
هود داتیس مدل لایت و پونته


borzoyi

25-01-2018, 22:43

+29 -1   Report

كل ست آشپزخونمون استيله، منم ميخوام هود استيل بخرم . بهترين مدلهاى هود استيل بهم معرفى كنيد.


نيما كاوه

11-01-2018, 22:37

+33 -0   Report

سلام بر همه دوستان، هيچى بهتر از شنيدن نظر بقيه نميتونه ادم راهنمايي كنه، مرسى از همه كه تجربياتشون به اشتراك ميزارن...
بنده همه هود مخفى وايز و گاز G٣٠١ وايز خريدم و خداروشكر تا حالا هيچ مشكلى نداشته و از انتخابم راضيم.


مشاور فروش

19-12-2017, 16:00

+26 -0   Report

درود بر شما

نمایندگی خدمات پس از فروش تمامی برندهای معتبری که محصولات آنها در فروشگاه هایپرکیت به فروش می رسند ، در سراسر ایران پاسخگو خواهند بود. همچنین کارشناسان هایپرکیت تا بر طرف شدن مشکل یا تعویض کالای معیوب با کالای جدید به طور مستقیم وارد عمل خواهند شد. این پیگیری شامل استرداد کالا و ارسال مجدد کالای جدید در کوتاهترین زمان ممکن خواهد بود.
همچنین واحد کنترل هایپرکیت قبل از ارسال محصولات حساس و آسیب پذیر در صورتی که برند مربوطه اجازه باز کردن محصول را پیشتر بلامانع اعلام نمایند، طبق وظیفه از صحت و سلامت کالای ارسالی اطمینان پیدا خواهند کرد..
مفتخریم که در چند سالی که از آغاز فعالیت فروشگاه می گذرد، رضایت کامل مشتریان عزیز را جلب نموده ایم.


بهروز كرمانى

18-12-2017, 21:00

+27 -0   Report

با سلام و عرض خسته نباشيد
من ميخواستم ازتون يه هود ٢١٠ وايز بخرم. فقط ميخوام بدونم اگه اين هود دچار مشكل بود تكليف من چيه؟ چون من ساكن بوشهر هستم.


مشاور فروش

24-06-2017, 23:11

+37 -0   Report

در این زمینه بهتر است با خدمات نصب برند مربوطه تماس گرفته و با کارشناس نصب مشورت کنید.


پیمان

24-06-2017, 19:35

+25 -0   Report

خوب یعنی امکان نصب این هود نیست؟
اگر هست تاج کوتاه چجوری تهیه میشه کرد ؟
این تاج لوگو لتو خواهد بود؟ یا تاج خودش رو برش میدن؟


مشاور فروش

24-06-2017, 18:32

+26 -1   Report

درود بر شما

حداقل ارتفاع هود H 37 لتو 131 سانتیمتر و حداکثر 171 سانتیمتر می باشد.
با توجه به محل نصب و ارتفاع هود شما نیاز به تاج هود کوتاه تری خواهید داشت.


پیمان

24-06-2017, 16:16

+16 -0   Report

سلام.
ارتفاع هود لتو اچ 37 چقدره حداقل و حداکثر ؟
ارتفاع جای هود من 85 سانتی متر
این مدل هود جا میشه ؟


مشاور فروش

12-03-2017, 16:37

+3 -0   Report

درود بر شما

شما می توانید با شماره های :

021-667130050
021-66756230-4
تماس حاصل نمایید.


کاربر میهمان

12-03-2017, 11:52

+3 -0   Report

سلام ما هود کلایبرک خریدهایم از طریق محافظ به برق وصل کردیم بعد از مدتی که برق قطع وصل شد آلان هود روشن شده کار میکند ولی یک آزیر میکشد وقطع هم نمیشود تا اینکه یکی از کلید های لمسی را لمس کنیم ونگه داریم تا قطع شود که آن وقت هم چراغها خاموش میشود. لطفا مرا راهنمایی کنید ...


مشاور فروش

18-02-2017, 11:38

+21 -0   Report

سلام
هود های کشویی لتو مدل H44 و h46 و هود وایز مدل 211 با موتور فلزی و نویز پایین از کم صداترین هود های موجود در بازار هستند که به صورت زیرکابینتی و مخفی نصب می شوند.


کاربر میهمان

18-02-2017, 11:21

+24 -1   Report

سلام
بهترین هوود زیر کابینتی از نظر کمترین تولید صدا چی هستش؟
ممنون


مشاور فروش

06-12-2016, 09:46

+26 -0   Report

پاسخ نسرین :

درود بر شما
در ابتدا بررسی کنید که نویز ایجاد شده از کجاست؟ کانال خروجی هوا؟ اغتشاش نوک تیغه پروانه موتور؟ ویبره کردن فن هود؟ ویبره شدن بدنه هود؟ نویز حاصل از عبور هوا از فیلتر آلومینیومی؟
به عنوان مثال می توانید فیلتر هود را خارج کرده و هود را برای چند ثانیه روشن کنید تا تاثیر نویز حاصل از فیلتر بررسی شود.
برای کاهش صدای هود می توانید از مواد پرکننده که در کاهش صدای قسمت های چوبی و داشبورد خودرو استفاده می شود و از فروشگاه های لوازم خودرو قابل خریداری است استفاده کنید.
همچنین می توانید با واحد خدمات پس از فروش اخوان تماس گرفته و در مورد راهکارهای کاهش صدا در صورت وجود ( از قبیل : استفاده از سایلنسر ) مشورت کنید.
در بعضی موارد مشتریان اقدام به تعویض موتور می کنند که اغلب تغییر زیادی ایجاد نمی شود.


نسرین

06-12-2016, 00:50

+46 -0   Report

سلام خسته نباشید
ما هود اخوان مدل شومینه ای رو پارسال خریدم خیلی پر صداست وقتی دور کند موتور رو روشن میکنم انگار تانک روشن شده است وای به روزی که دور تندش روشن بشه خواستم ببینم آیا میشه کاری برای کاهش صدای موتور کرد مثل نصب سیستم سایلنت روش یا تعویض موتور؟!!
لطفا راهنمایی کنید


مشاور فروش

05-12-2016, 09:00

+33 -0   Report

پاسخ شیوا :

درود بر شما.
برای داشتن یک آشپزخانه آرام و شنیدن صداهای دیگر همچون موسیقی یا مکالمه تلفنی استفاده از هود با تکنولوژی سایلنت کیت را به شما پیشنهاد می کنیم.
هود وایز مدل 201 با 80 درصد کاهش صدا گزینه مناسب برای آشپزخانه شماست.


شيوا

27-11-2016, 14:23

+57 -2   Report

سلام- يك هود ارزان قيمت ميخوام كه هم بيصدا باشه هم كم مصرف


با ارسال دیدگاه خود و عضویت در خبرنامه، از دیدگاه دیگران، خبرها و کالای جدید آگاه شوید.

ورود | ثبت نام


1 2 3 4 5
     CAPTCHA

     برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، روی "تصویر" کلیک کنید برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، "تصویر" محصول را لمس کنید

     ≪ − بررسی محصولات هود آشپزخانه بر اساس قیمت + ≫