راهنمای خرید هود آشپزخانه


آشپزخانه برای بسیاری افراد یک کارگاه پیچیده است که در آن تلاش زیادی انجام میشه تا یک وعده غذایی مناسب برای خودمان و عزیزانمان آماده بشه. اما یک آشپزی فوق العاده متاسفانه با یکسری مسایل همراه میشه از جمله بوی روغن ، رطوبت و ... و یک تهویه مناسب می تونه در کم کردن اثرات قطرات چربی و خنثی کردن بوی نامطبوع در قلب خانه شما به شما کمک کنه.
هرچند این کار جزء پرزرق و برقترین تغییرات نیست ولی یکی از تصمیمات مهم و اساسی که شما باید بگیرید انتخاب نوع تهویه برای آشپزخونتونه. قبل از اینکه شما در مورد اینکه یک هود چطور به نظر می رسه فکر کنید بهتره در مورد خصوصیات فنیش بدونید. یک هود جزیره ای (Island fan) میتونه یک پایگاه قوی در مرکز فضای آشپزخانتون بوجود بیاره اما میتونه برای جلب توجه آویز و یا لوستر مزاحمت ایجاد کنه. از طرفی دیگه ، یک هود مکش از پایین (downdraft fan) اجازه نصب یک اجاق گاز صفحه ای مخفی حتی جلوی یک پنچره رابه شما میده. آگاه بودن شما از گزینه هایی که پیشروتونه میتونه روی طراحی آشپزخونه شما تاثیر بسزایی داشته باشه.
این راهنمایی مختصر میتونه به شما در انتخاب هود مناسب برای آشپزخونتون کمک کنه.

راهنمای خرید هود آشپزخانه
Kitchen by New York Design-Build Firms Element Design Group

فن ها به طور معمول برای سه تا شش سرعت قابل تنظیم هستن. پایین نگه داشتن تنظیمات که معمولا حدود 3 Sones هست (در سطح صدای کارکردن یک یخچال) در طول فرآیند آشپزی و بالابردن سرعت تا 7 Sones (در سطح صدای حاصل از نویز ترافیک) برای یک مدت کوتاه در طول یک آشپزی سنگین.
اگرچه خروجی صدای یک فن در واحد Sones به راحتی می تونه بدست بیاد ولی بسیاری از تولیدکننددگان قوانین استانداردی مربوط به آنچه به عنوان فاصله منبع سر و صدا از محل اندازه گیری در نظر گرفته میشه راندارند. بنابراین به جای تکیه به نتایج مندرج در کاتالوگ ، ممکنه بهتر باشه به سادگی کنار یک دستگاه فن در فروشگاه بایستید و اونو روشن کنید.
فیلتر علت اصلی ایجاد سر و صدا در فن هست. شرکت Vent-a-Hood یک سیستم یکپارچه را به فن اضافه کرده به نام مجیک لانگ (ریه جادویی) که بر مبنای یک عمل گریز از مرکز به جای فیلتر پایه ریزی شده. هر قسمتی دارای سرعت 300 cfm هست و میتونه به صورت ترکیبی عمل کنه تا به یک سرعت مناسب برای خانه شما برسه.

آپشن های دمنده (Blower Options)
شما گزینه دیگه ای هم برای کم کردن سر و صدای فن دارید: بخش دمنده یک فن که می تونه در سه وضعیت متفاوت قرار بگیره. معمولا در بدنه هود یا قسمت اصلی دستگاه قرار می گیره. این ورژنی هست که بیشترین صدا راتولید می کنه.
همچنین یک دمنده برخط هم وجود داره که در نیمه راه مجرای عبوری قرار گرفته ، بین تیرچه های سقف یا اتاقک زیر شیروانی. اگر شما یک داکت پیچیده نصب کرده باشید ( به این دلیل که خیلی طولانی باشه و یا چندبار پیچ خورده باشه) برای افزایش قدرت یک دمنده برخط میتونه به دمنده اصلی اضافه بشه.
اگر شما تو بازار دنبال یک محصول گرون هستید یک دمنده اکسترنال که به طور قابل توجهی سر و صدای احتمالی را کاهش میده میتونید امتحان کنید. دمنده اکسترنال اغلب به صورت ترکیبی با فن های کامپکت یا برای ایجاد یک سیستم تهویه سفارشی کامل استفاده میشه. یک محلی را برای دمنده اکسترنال در نظر بگیرید. اگرچه شما میتونید یونیت مورد نظر را روی هر سقف یا دیوار خارجی نصب کنید تا به مسیر های مورد استفاده یا فضاهای مورد استفاده خونتون نزدیک نباشه.

آرایش هوا (Make-Up Air )
نیاز به یک سیستم آرایش هوا را در سیستم تهویه مطبوع خود دست کم نگیرید ، به خصوص اگر یک فن هود قوی راانتخاب کردید.
فن هودهای بسیار قوی حجم زیادی از هوا را خارج می کنندد. اگر هوای خروجی با همان سرعت جایگزین نشه باعث میشه فشار هوای خارج خونه بیشتر از داخل خونه بشه (اثر خلاء). یک سیستم آرایش هوا (Mack-up air system) هوایی که توسط سیستم های خروجی یک ساختمان خارج میشه را جایگزین میکنه. اطمینان پیدا کنید که سیستم خروجی ساختمانتان درست کار میکنه و تهویه مطبوعی را فراهم میکنه که قابلیت گرم و سرد کردن و افزایش و کاهش رطوبت را با توجه به محیط خاص زندگیتون داشته باشه.
بسته به محل سکونت و نوع ساختمان ، ممکنه شهرداری مقرراتی برای نصب و راه اندازی یک دستگاه آرایش هوا در نظر بگیره که هزینه هایی را به بودجه ساخت و ساز شما اضافه کنه. این موضوع در امر بازسازی همانطور که برای ساخت یک ساختمان جدید بودجه ای برای سیستم تهویه مطبوع در نظر گرفته میشه اهمیت ویژه ای پیدا میکنه.


راهنمای خرید هود آشپزخانه

ارتفاع نصب (Mounting Height)
این برمیگرده به ارتفاع نصب دستگاه: فاصله بین انواع فیلتر هود و انواع اجاق گازی که زیر اون قرار میگره.
فاصله استاندارد بین سقف کانتر آشپزخانه و هود معمولا 30 تا 36 اینج (76 تا 91 سانتیمتر) می باشد. برخی از مدل های زیرکابینتی و ترکیبی هود-مایکروویو در ارتفاع پایین تری نصب میشه.
هرچی بیرون زدگی فن از دیوار بیشتر باشه به معنای واقعی بیشتر جلو روتونه. و هرجه از شما بلندتر باشه شما بیشتر تحت تاثیر اون قرار میگیرد. بنابراین لطفا فقط به ارتفاع نصب استاندارد توجه نکنید. اولین و مهمترین چیز اینه که شما تو آشپزخونتون راحت باشید.
اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که قدرت تهویه با افزایش ارتفاع نصب هود کاهش می یابد. یک فن با قدرت کافی انتخاب کنید و به اثرات نویز این فن توجه داشته باشید.

منطقه جذب (Capture Area)
اصطلاحی که برای ردپای اثر هود به کار میره. عرض و عمق اثر هود نسبت به اجاق گازی که زیر آن قرار میگیره. به طور تخصصی، عرضی از فن که با عرض اجاق گاز مطابقت داره. عمق هود باید شعله های پشتی اجاق و حداقل نیمی از شعله های جلویی را کاور کنه.
اما از نظر یک طراح ، این موضوع میتونه از محدوده دید مناسب ساختاری بدست بیاد و یک هود تزیینی که تناسبی از نظر اندازه و شکل با اجاق گاز نداره مد نظر باشه. محاسبه منطقه جذب در واقع از یک معادله ساده بیشتره.

فیلتر روغن (Grease Filters)
سیستم گریز از مرکز دریچه یک هود که قبلا به آن اشاره شد، یک محفظه روغن قابل تعویض داره که یا با فرچه پاک میشه و یا میتونیم تو ماشین ظرفشویی قرار بدیم.
تمام مدل های دریچه باید دارای فیلتر استیل باشند که در برابر شستشو مقاوم بمونند. اطمینان حاصل کنید که فیلتری را در فروشگاه انتخاب کنید که قابل تعویض باشه.

چرخش (Recirculation)
زمانی که این امکان وجود نداره یک هود از طریق داکت با محیط خارج آشپزخانه در ارتباط باشه ، مدلی از هود با کیت چرخش داخلی میتونه برای پاکسازی هوا با استفاده از یک فیلتر کربنی که گازهای حاصل از آشپزی را قرنطینه و محفوظ میکنه به کار بره. زمانی که هوا از درون فیلتر کربنی عبور میکنه بدون روغن و بو به فضای آشپزخانه بازگردانده میشه.
لازمه که این فیلتر ها به طور منظم پاک یا تعویض بشه.

فوت مکعب در دقیقه (CFM)
اولین چیزی که باید مورد توجه قرار بگیره اینه که فن شما لازمه چقدر قدرت داشته باشه.
یک رنجی از عملکرد هود در واحد فوت مکعب در دقیقه (CFM) به صورت استاندارد اندازه گیری شده. رقمهای بالاتر فوت مکعب در دقیقه (CFM) به این معنیه که هود هایی که تو این رنج قرار میگیرن با عمل در یک بازه یک دقیقه ای هوای بیشتری رامیتونن خارج کنن.
CFM های مورد نیاز ما از نظر نوع و سایز به به میزان آشپزی و نوع آشپزی ما بستگی دارن. به عنوان مثال یک گاز پنچ شعله به CFM بیشتری نیاز داره نسبت به یک اجاق گاز الکتریکی صفحه ای 30 اینچی.
یک اجاق برقی نیاز به 300 تا 450 CFM داره، در حالیکه انواع گازی به حدود 600 تا 1200 نیاز دارند. این عدد بر اساس مقدار Btu (واحد حرارتی بریتانیا، برای اندازه گیری عملکرد دستگاه گاز) تقسیم بر 100 است.


واحد کیفی صدا برای یک شنونده (Sones)
بسیاری از مردم از فن آشپزخانه خود استفاده نمی کنن چون خیلی پر سر و صدا هستن. اجازه ندید که این مورد برای طرح جدید آشپزخونتون اتفاق بیفته.
خروجی صدای یک فن در واحد Sones (اندازه گیری شناخته شده بین المللی از بلندی صدا به عنوان یک فرد با شنوایی طبیعی ). برخی از تولیدکنندگان این اطلاعات را در واحد دسی بل (dB) به جای Sones ارائه می کنند.


راهنمای خرید هود آشپزخانه : انواع هود (Type of Hoods)

هود های زیرکابینتی (Undercabinet Hoods) :
این نوع هود در قسمت زیرین کابینت و بالای گاز و فر نصب میشه و اگه روی دیوار سوار بشه میتونیم به اون هود دیواری هم بگیم. هود های زیرکابینتی در استایل ها و قدرت های متنوع ارائه میشن. بیشتر این هودها قابلیت نصب روی دیوار هم دارن.
هود های شومینه ای بالای گاز روی دیوار نصب میشن اما یک دودکش دارن که از دیوار بالا میره تا سقف، بنابراین اگه شما بالای گازتون کابینت دارین برای این نوع از هود نیاز به برداشتن کابینت هست تا هود بدرستی نصب بشه.

راهنمای خرید هود مخفی (Downdraft Hoods) :

این نوع هود ها در گاز صفحه ای یا کابینت اون مخفی هستن و زمانی که گاز مورد استفاده قرار میگیره از داخل کابینت بالا میاد و بخار و دود را به صورت افقی با مکش از سطح گاز جذب میکنه. این نوع هود امروزه برای کابینت های جزیره ای یک انتخاب عمومی شده چون به نصب سنتی که مسیر دید را مسدود میکنه هیچ احتیاجی نیست. نوع دیگه ای از هود های مخفی وجود داره که در کابینت بالای هود نصب میشه و بدنه هود داخل کابینته و دیده نمیشه.

هود های تلسکوپی (Telescopic Hoods) :
این نوع هود به صورت مخفی در زیر کابینت نصب می شود و هوای آشپزخانه را تازه و تمیز نگه می دارد. فیلتر هود تلسکوپی به راحتی قابل جدا شدن و شستشو است. عرض این نوع هود معمولا 60 یا 90 سانتیمتر می باشد.
هود های تلسکوپی فضای بسیار کمی اشغال می کنند و برای کابینت های یکپارچه مناسب است.

راهنمای خرید هود دیواری (Wall-Mount Hoods) :

هود های دیواری در ظاهر شبیه هود های زیر کابینتی هستن با این تفاوت که به جای نصب در کابینت روی دیوار سوار میشن.

هود های جزیره ای (Island Hoods) :
هود های جزیره ای بالای یک کابینت جزیره از سقف آویزان هست و میتونیم به اون هود سقفی یا شومینه ای هم بگیم. زمانی که شما یک گاز صفحه ای روی کابینت جزیره دارید این نوع هود بهترین گزینه برای تهویه هست. استایل های زیادی در دسترسه، از قبیل هود شیشه ای، فلز خمیده و هود های سبک سنتی.

هود های پاور پک (Power Packs or Inserts Hoods) :
هود های پاور پک یکی از انوع مخفی است. این نوع هود با یک رویکرد سفارشی برای تهویه به صورت توکار در داخل کابینت بالای گازصفحه ای نصب میشه. گزینه های زیادی وجود داره بنابراین برای خرید یک هود مناسب از این نوع برای کابینت شما با کارشناسان بخش فروش هایپرکیت تماس بگیرید.

هود های حرفه ای (Pro Hoods) :
هود های حرفه ای شبیه هود های زیرکابینتی هستن ولی خیلی بزرگتر، با دید حرفه ای تر و با قدرت بیشتر نسبت به مدل های مرسوم زیرکابینتی. این نوع هود برای کسانی که زیاد آشپزی میکنن و ترجیح میدن که هود بزرگتری داشته باشن بسیار مناسبه. هود های حرفه ای قابلیت نصب بر روی دیوار را دارند و در استایل های متنوع ارائه میشن.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگزارید : Telegram تلگرام Email ایمیل WhatsApp واتس آپ Print پرینت7 Day Guarantee
Pay Per Click
پرداخت در محل
Guarantee
ضمانت اصل بودن کالا
Express Delivery
تحویل اکسپرس و مناسب
Best Price
تضمین بهترین قیمت
7 Day Guarantee
Pay Per Click
پرداخت در محل
Guarantee
ضمانت اصل بودن کالا
Express Delivery
تحویل اکسپرس و مناسب
Best Price
تضمین بهترین قیمت

انواع هود آشپزخانه ایرانی و خارجی را می توانید بررسی کنید

برای نمایش ویژگی های هود آشپزخانه به صورت اسلاید شو، روی "تصویر" کلیک کنید برای نمایش ویژگی های هود آشپزخانه به صورت اسلاید شو، "تصویر" محصول را لمس کنید

نظرات درباره هود آشپزخانه

مشاور فروش

10-05-2023, 14:36

+13 -0   Report

درود بر شما
هر دو برند جز برندهای با کیفیت قابل قبول تولید داخل هستند. با توجه به نیاز خود به فر و اینکه چه آپشن هایی برای شما کاربردی تر هست و راحتی در کاربری با ولوم یا لمس کنترل پنل فر می توانید بهترین انتخاب فر توکار را داشته باشید.


nahid farhangi

09-05-2023, 22:49

+10 -0   Report

سلام خسته نباشید ممنون میشم راهنمایی کنید فر برقی داتیس خوبه با استیل البرز لمسی بهتره یا دکمه ای ممنون


مشاور فروش

29-04-2023, 11:19

+19 -0   Report

درود بر شما
برای فضاهای کوچک کامپکت فر و مایکروفر توکار یا کامپکت فر بخارپز وسیله ای بسیار کاربردی است. قبل خرید روی نیاز های خود به یک دستگاه مناسب برای آشپزخانه خود با توجه به سلیقه و نوع آشپزی خود تمرکز کنید. همیشه خرید کالای با کیفیت به صرفه تر می باشد.
متاسفانه فرهای توکار با کیفیت خارجی در حال حاضر در رنج قیمتی بالای 30 میلیون تومان قرار می گیرند. مناسبترین فر توکار بوش فرهای توکار بوش سری 6 می باشند که ساخت کشور ترکیه است که رنج قیمتی بین 20 تا 26 میلیون دارند. و مناسبترین فر بوش آلمان مدل 632 است که قیمت حدود 33 میلیون می باشد. در رنج قیمت که فرمودین می توانید فرهای توکار اقتصادی ایرانی از برندهای مطرح داخلی که نمونه هایی از آن در همین صفحه آورده شده است را انتخاب بفرمایید.


ریحانه

28-04-2023, 10:30

+7 -0   Report

با درود و احترام
من ماکروفر ال جی داشتم رد کردم، دوست نداشتم.
تصمیم دارم یک فر توکار تهیه کنم تا حدود قیمت 15
میخواهم آپشن های کاربردی رو داشته باشه+ اینکه بتونم مثلا 3 تا پیتزا رو هم زمان توش بگذارم. و غذا و کیک و شیرینی توش خشک نشه و گریلش خوب گریل کنه.
برای پخت پیتزا، لازانیا، استیک، مرغ درسته و... و گریل کردن مرغ و گوشت و... گه گداری هم پخت کیک و شیرینی و اگر بشود داغ کردن غذا.(میدونم فر توکار برای داغ کردن غذا مناسب نیست)

توی خرید به چه نکاتی توجه کنم خوبه؟

اخیرا فرکامپکت دیدم اما هم قیمت هاش بالاست هم میترسم شبیه ماکروفر خودم بازم خوب گریل نکنه.
میشه راهنمایی بفرمائید که چه فری، چه برند و مدلی برای ما مناسبه؟ آیا بوش هم میتونیم تهیه کنیم؟ مناسب ترین قیمت توی بوش که خوب هم باشه چه مدلی ست؟ اندازه اش هم مصرف خانگی باشه کمی کوچک و بزرگ بودن بدنه مهم نیست. خانه مستاجری هستیم و خودمون باید باکس براش درست کنیم.


مشاور فروش

29-03-2023, 07:30

+15 -2   Report

درود بر شما
کامبی استیمر آریستون یک فر بخارپز ترکیبی هست که دارای المنت و فن کانوکشن به همراه مخزن آب برای ایجاد بخار به صورت اسپری می باشد. این دستگاه دارای برنامه برای گرم کردن مجدد غذاهای یخ زده و نان می باشد و در مقایسه با مایکروویو این عملکرد کمی (حدود 3 تا 5 دقیقه) زمان بیشتری می برد ولی نسبت به مایکروویو سالم تر است و غذا و نان را خشک نمی کند. به طور کلی این دستگاه نسبت به مایکروفر یا مایکروویو آریستون درارای برنامه های کاربردی بیشتر، متنوع تر و تمیزکننده خودکار با بخار می باشد و دستگاهی بسیار مناسب است.


sonia

29-03-2023, 07:22

+7 -0   Report

سلام میخواستم بدونم استیمر آریستون مدل ms998 مایکروویو هم دارد؟


مشاور فروش

29-11-2022, 07:56

+12 -1   Report

درود بر شما
هر دو برند از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند. کیفیت محصولات مایدیا در سطح بالاتری است.


پروانه

11-11-2022, 12:38

+5 -1   Report

فر تو کار مستر پلاس مدل ۳۰۱b با مدل مدیا۷۰۸۰ کدام را پیشنهاد میکنید و چه تفاوتی از لحاظ پخت با یکدیگر دارند


مشاور فروش

18-10-2022, 13:19

+6 -0   Report

درود بر شما
فر توکار بوش از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.


مریم

17-10-2022, 14:52

+12 -1   Report

سلام روزتون بخیر
میشه لطفا راهنمایی بفرمایین برای خرید فر توکار برقی بین مدل 402V التون و 534 بوش کدوم بهتره من بین این دو مدل موندم


مشاور فروش

04-09-2022, 17:15

+19 -2   Report

درود بر شما
فرهای خارجی با امکان پخت بخارپز یا دارای مخزن آب هستن یا طبق دستورالعمل باید داخل سینی فر آب ریخته شود. جداره داخلی، المنت ها و فن کانوکشن این مدل فرها به گونه ای طراحی شده که با بخار آب سازگار باشند و در این زمینه نسبت به فرهای معمولی متفاوت اند. فرهای بخارپز که دارای مخزن آب هستن و بخار آب به داخل مخزن اسپری می شود اغلب دارای برنامه رسوب زدایی هستن که به صورت اتوماتیک این برنامه به پاکسازی فر می پردازد.
بدلیل فرآیند پیچیده پخت با بخار و تاثیر زیاد آن بر طعم غذا، فرهای بخارپز توکار خارجی به شما توصیه می شود. جهت آگاهی بیشتر با کارشناسان هایپرکیت تماس حاصل نمایید.


محمدی نجات

21-08-2022, 13:24

+9 -0   Report

سلام،
من یک فر توکار ۶۰ در ۶۰ رنگ سفید میخوام که قابلیت بخار پزی داشته باشه، اما چنین فری فقط توی کارهای خارجی مثل بوش و مایرباخ و...هستش که اغلب رنگ سفید ندارن،(من به خاطر دکور آشپزخانه ام باید حتما رنگ سفید بخرم)، از طرفی هم شنیدم که این قبیل فرها که مخزن آب و لوله های خیلی باریکی برای تولید و پخش بخار دارن که نگهداری و تعمیرات سختی دارن و باید حتما آب مقطر توی مخزن شون ریخته بشه و درصورت انسداد لوله هاش دردسر زیادی درست میشه، میخواستم بپرسم با فرهای معمولی که مخزن بخارپز ندارن نمیشه مثلا با گذاشتن ظرف آب داخل فر پخت بخارپزی داشته باشیم؟ یا اینکه تولید بخار به تاسیسات داخلی فر های معمولی آسیب میزنه؟ البته یه مدل از برند آلتون ( فکر کنم سری شماره ۳ ) دیدم که برنامه ی بخارپزی داره و با گذاشتن ظرف آب داخلش میشه پخت با بخار انجام داد، آیا کیفیتش خوبه؟ توی برندهای خارجی که کیفیت بهتری از آلتون داشته باشن چنین امکانی هست که بدون مخزن آب و لوله برای بخار باشن اما برنامه ی بخارپزی داشته باشن و با گذاشتن ظرف آب داخل فر بشه پخت با بخار انجام داد؟ شما چی پیشنهاد میکنید؟


مشاور فروش

22-07-2022, 08:46

+17 -1   Report

درود بر شما
از منوی مقاله ها و مشاوره می توانید وارد لینک بهترین فر توکار خارجی و ایرانی شده و در این صفحه بهترین فرهای توکار خارجی و ایرانی همراه با قیمت ارائه شده است.


نظری

20-07-2022, 11:26

+18 -5   Report

سلام. برای پخت معمول، نه تخصصی شیرینی، کیک، نان و غذاهای فست فودی، چه برند ایرانی و خارجی ای را پیشنهاد میکنین که با قیمت مناسب ، کیفیت قابل قبولی رو ارائه بده و این کیفیت رو حفظ کنه.


مشاور فروش

15-05-2022, 08:08

+21 -3   Report

درود بر شما
فر سایز 90 اغلب برای پخت انبوه (آموزشگاه های شیرینی پزی، رستوران ها، کارگاه شیرینی پزی و ...) به کار می رود و فر توکار سایز 60 برای منزل مناسب می باشد. هر دو برند دارای نقاط ضعف و قوت می باشند و تقریبا در یک سطح هستند.


رشید

10-05-2022, 08:54

+14 -5   Report

سلام، خرید سایز ۹۰ یا ۶۰ آلتون یا داتیس کدام را ترجیح میدهید.


مشاور فروش

27-04-2022, 21:09

+10 -0   Report

درود بر شما
سولاردام ال جی امکانات فر را به صورت محدود داشته و بدلیل فضای کمتر کارایی فر را ندارد. بعضی فرهای توکار خارجی مانند آریستون، ویرپول و بوش ارزش هزینه انجام شده را به صورت قابل لمس داشته و با توجه به نظر کاربران این فرها نتایج پخت لذت بخشی را به ارمغان می آورند. در عین حال فرهای توکار ایرانی نیز قابل احترام بوده و در صورتی که به صورت حرفه ای از فر استفاده نمی کنید یا جزییات حرفه ای نتایج پخت مورد توجه شما نیست می توانید از فرهای توکار ساخت داخل استفاده نمایید. در میان فرهای توکار داخلی بعضی مدل های برند داتیس مانند مدل 690 و ... و بعضی مدل های برند آلتون مانند 404 و ... از پخت مناسبی برخوردار می باشند و رضایت مشتریان را جلب نموده اند. توجه بفرمایید که این مدل های برتر فر توکار ایرانی اغلب انتظارات پخت های متداول و معمولی را تا حدود زیادی برآورده می کنند و در صورتی که قصد دارید گامی فراتر در چشیدن طعم و مزه غذاهای متنوع بر دارید انتخاب یک فر از برندهای برتر دنیا همچون آریستون و ویرپول و ... ایده آل می باشد.


محمدی نجات

26-04-2022, 11:00

+8 -0   Report

سلام،
ببخشید من یک سولاردم الجی دارم، آیا به نظرتون کافیه؟ یا یک فر تو کار هم تهیه کنم؟ یعنی کارایی سولاردم و فر با هم متفاوته؟ چون سولاردم هم حالت کانوکشن و تبدیل به فر داره.
و اگه بهتره که فر توکار هم تهیه کنم کیفیت برندهای ایرانی کافی هست یا بیشتر هزینه کنم و یک برند خارجی بخرم؟
اگه کیفیت هاشون یکی باشه من دنبال پز دادن نیستم و از همین برندهای ایرانی بخرم


مشاور فروش

31-03-2022, 16:44

+8 -1   Report

درود بر شما
در این رنج قیمت فرهای توکار ایرانی از برند داتیس و آلتون را بررسی کنید.


سجاد صالحی

27-03-2022, 18:54

+8 -1   Report

با سلام و خسته نباشید
لطفا یک مشاوره در مورد خرید یک فر تو کار خوب تا محدوده 12 میلیون پیشنهاد بدهید. مشا فر برقی را ترجیح می‌دهید یه فر گازی؟


مشاور فروش

22-03-2022, 14:17

+7 -0   Report

درود بر شما
مشخصا برند بوش دارای کیفیت بالاتری است.


جلیلی

11-03-2022, 02:30

+10 -1   Report

سلام و عرض ادب
ببخشید ممکنه راهنمایی کنید که بین فر عرض ۹۰ آلتون و فر برقی VBC514CRO بوش کدوم مدل رو پیشنهاد میدید؟
کدوم مدل برای کیک و شیرینی پزی بهتره؟؟


مشاور فروش

05-03-2022, 11:38

+6 -1   Report

درود بر شما
فر های توکار آلتون و داتیس در رنج قیمت 10 تا 11 میلیون تومان جز موارد پر فروش بوده و در این رنج قیمت می توانید مدل های 692 و 683 داتیس و 303 و 402 التون را بررسی کنید.


محسنی

27-02-2022, 14:37

+11 -3   Report

سلام. فرتوکار آلتون خوبه یا داتیس ؟ کدومشو بلحاظ کیفیت پیشنهاد میکنید


مهدوی

21-02-2022, 17:11

+4 -0   Report

با سلام . لطفا تا رنج 11 میلیون بهترین فر توکار از برندهای آلتون یا داتیس معرفی بفرمایید . هرکدام که دارای بیشترین امکانات و کیفیت بالاتر هستند . ممنون


مشاور فروش

18-02-2022, 21:42

+7 -0   Report

درود بر شما
هر سه برند جز برندهای پرفروش می باشند ولی برخی مدل های هر برند نسبت به مدل های برند دیگری برتری دارد. به عنوان مثال فر توکار داتیس مدل 690 از فرهای جدید و با کیفیت مناسب داتیس می باشد و نسبت به مدل 303 آلتون برتری دارد ولی مدل 404 آلتون نسبت به مدل 685 داتیس برتری نسبی دارد. این موضوع در مورد فرهای اسنوا نیز برقرار است.


شیری

14-02-2022, 15:36

+9 -1   Report

سلام خسته نباشید شما فرهادی داتیس و آلتون و بیشتر پیشنهاد میدید یا اسنوا لطف مدل های خوب و بگید


مهدیه جمیلی

13-02-2022, 02:01

+10 -2   Report

سلام و خسته نباشید????
ولادت با سعادت پسر شاه خراسان آقا امام جواد (علیهم السلام) و ولادت دردانه امام حسین حضرت علی اصغر (علیهم السلام) را به شما تبریک می گویم ????????????
ببخشید می شه بهترین فر ایرانی را معرفی کنید؟


مشاور فروش

24-01-2022, 07:23

+5 -1   Report

درود بر شما
همانطور که در کامنت های گذشته ذکر شده است فرهای توکار برقی -گازی و گازی تقریبا در دنیا منسوخ شده و برندهای معتبر دنیا فقط فر برقی تولید می کنند و فرهای جدید برقی از هر لحاظ از فرهای برقی-گازی و گازی بهتر می باشند.


مشاور فروش

24-01-2022, 07:22

+6 -1   Report

درود بر شما
همانطور که در کامنت های گذشته ذکر شده است فرهای توکار برقی -گازی و گازی تقریبا در دنیا منسوخ شده و برندهای معتبر دنیا فقط فر برقی تولید می کنند و فرهای جدید برقی از هر لحاظ از فرهای برقی-گازی و گازی بهتر می باشند.


با ارسال دیدگاه خود و عضویت در خبرنامه، از دیدگاه دیگران، خبرها و کالای جدید آگاه شوید. توجه بفرمایید دیدگاه های مثبت و منفی مربوط به کیفیت یک محصول از برند خاص می بایست دارای تصاویر یا فیلم ارسالی قابل استناد باشد در غیر این صورت تایید نمی شود! نحوه ارسال تصاویر و فیلم از طریق پیام رسان های فروشگاه هایپرکیت می باشد.

ورود | ثبت نام


1 2 3 4 5
     CAPTCHA
     به پرداخت ملت نماد اعتماد الکترونیکی انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد
     Tel
     wApp
     Insta
     Tel wApp Tgrm Insta
     اعتماد به هایپرکیت