راهنمای خرید هود مخفی؛ هود توکار با مکش قوی نیاز داریم؟


Pay Per Click
پرداخت در محل
Guarantee
ضمانت اصل بودن کالا
Express Delivery
تحویل اکسپرس و مناسب
Best Price
تضمین بهترین قیمت


این یکی از رایج ترین سوالاتی است که در هایپرکیت از کارشناسان ما پرسیده می شود. حالا لازمه ابتدا خود CFM تعریف کنیم و بعد ببینیم برای تمیز نگه داشتن آشپزخانه و اینکه عاری از بوهای غذا باشد به چه CFM نیاز داریم. قدرت تهویه هود اشپزخانه شما بر حسب فوت مکعب در دقیقه (CFM) اندازه گیری می شود . برای تبدیل یک CFM به مکش متر مکعب در ساعت در عدد 699/1 ضرب میکنیم. CFM تعداد فوت مکعب هوا است که هود اشپزخانه در هر دقیقه با سرعت کامل تخلیه می کند. به عبارت ساده، هرچه CFM بالاتر باشد، هوای بیشتری از آشپزخانه شما خارج می شود.ما در اینجا سعی می کنیم نکات بسیار مهم را به عنوان راهنمای خرید هود مخفی ارائه کنیم.

راهنمای خرید هود مخفی


حال سوال اینجاست که مبنای تعیین هود با CFM مناسب برای یک آشپزخانه چیست؟!

خوب برای پاسخ باید یه نکته در نظر گرفت، هود وظیفه مکش هوای تولید شده توسط اجاقگاز دارد، بنابراین باید بدانیم گاز آشپزخانه مان چه مقدار ارزش حرارتی تولید می کند. درواقع قدرت گاز مشخص کننده نیازمون به مکش هوا تعیین میکند.
البته به نظر مدیر بخش فنی هایپرکیت، باید شرایط محیطی آشپزخانه هم در انتخاب هود لحاظ کرد، به نوان مثال با توجه به رواج آشپزخانه اپن در کشورمون و پخش سریع تر بو در فضای خانه، بهتره سعی شود از هود با مکش بالای ۶۰۰CFM استفاده کرد. و مطمئنا هر چقدر مکش هود آشپزخانه از این حداقل بالاتر باشد هود مناسب تری است.
البته به خاطر داشته باشید که ایتم مهم دیگر در انتخاب هود خوب برای اسپزخانه، سبک آشپزی و عادات شما در آشپزخانه است. بهترین هود آشپزخانه برای هر کسی متفاوت است. این نه تنها به اجاق گاز شما بستگی دارد بلکه به سبک پخت شما نیز بستگی دارد.

فیلم راهنمای خرید هود مخفی1- نوع اجاق اشپزخانه

با توجه به توضیحات بالاو تنوع در اجاق ها از جمله اجاق برقی و اجاق گازی و تفاوت در توان حرارتی تولید شده در این دو نوع گاز، در ادامه هود مناسب با CFM مناسب را توضیح خواهیم داد.

اجاق برقی

برای اجاق برقی یک نسخه بسیار ساده وجود دارد، عرض اجاق خود را ضربدر ده کنید تا حداقل CFM مناسب هود آشپزخانه شما بدست اید.
به عنوان مثال، اگر اجاق گاز شما 36 اینچ (برای تبدیل اینج به سانتیمتر ضربدر عدد 2/54 کنید) است، اشپزخانه شما یک هود 360 CFM را می طلبد.

اجاق گازی

همانطور که میدانید اجاق های گازی در مقایسه با اجاق الکتریکی، گرما و دود بسیار بیشتری تولید می‌کنند، بنابراین شما نیاز به هود با قدرت مکش بیشتری دارید. مقدارحرارت ساطع شده که منجر به طبخ غذا و طبیعتا گازهای ناشی از آن میشود تعیین کننده نیاز آشپزخانه شما به هود با CFM بالاتر خواهد بود.
حال که متوجه رابطه بین توان حرارتی گاز و هود اشپزخانه شدیم، در ادامه راه محاسبه توان حرارتی گاز را به شما توضیح می دهیم.
برای محاسبه توان حرارتی اجاق گازتون لازمه توان حرارتی همه شعله های ان را جمع زده و تقسیم بر 100 نمایید. به عنوان مثال، اگر دو شعله دارید که هر کدام 10000 BTU و دو شعله که هر کدام 15000 BTU روشن می کنند، کل BTU شما برای اجاق گاز شما 50000 خواهد بود. 50000 تقسیم بر 100 برابر با 500 CFM است. بنابراین، شما یک هود می خواهید که حداقل 500 CFM هوا را جابجا کند.
البته بهتره با توجه به ان که اجاق‌های گازی دود غلیظ‌تری تولید می‌کنند، بهتر است احتیاط کنید وهود اشپزخانه تان را با CFM بالاتری انتخاب کنید.

2- حجم آشپزخانه

نکته مهم دیگری که باید هنگام خرید هود اشپزخانه در نظر بگیرید، حجم آشپزخانه تان است . اینکه شما بدانید حجم اشپزخانه شما چه تاثیری بر CFM هود شما دارد امری مهم است.
بدیهی است ، هود در آشپزخانه های بزرگتر باید دود و هوای ناخواسته بیشتری را جابجا کنند تا هوای تمیز و بوی تند آشپزی را از بین ببرند.
برای محاسبه دقیق میزان CFM مورد نیاز بر اساس اندازه آشپزخانه، ابتدا لازم است حجم آشپزخانه خود را مشخص کنید.
برای محاسبه اندازه آشپزخانه به متر مکعب، طول را در عرض و ارتفاع ضرب کنید.
برای مثال، آشپزخانه شما 18 متر طول* 14 متر عرض* 9 متر ارتفاع = 2268 متر مکعب است.
حال باید بدانید که در حال حاضر، به عنوان یک قانون پذیرفته شده برای تهویه هوای یک محیط بسته ، یک هود باید قدرت تبادل هوای آشپزخانه شما را 15 بار در ساعت داشته باشد. برای بدست آوردن تعداد متر مکعب جابجا شده در ساعت، متر مکعب آشپزخانه خود را در تبادل هوا در ساعت ضرب کنید.
برای مثال 2268 فوت مکعب در 15 تبادل هوا = 34020 فوت مکعب در ساعت.
بعد تقسیم بر دقیقه در یک ساعت. 34020 فوت مکعب ÷ 60 دقیقه در ساعت = 567.
در این مثال، با توجه به حجم اشپزخانه، قدرت مکش هود اشپزخانه شما حداقل 567 CFM خواهد بود.
سپس بهتر است ، بر مبنای توان حرارتی اجاقتان نیز مقدار مناسب CFM را برای اجاق گاز خود محاسبه کنید .کل آن را با عددی که برای حجم آشپزخانه خود محاسبه کرده اید مقایسه کنید.
در نهایت، عدد بزرگتر را بردارید و از آن به عنوان حداقل نیاز CFM برای هود جدید خود استفاده کنید.
اما درهر صورت به خاطر داشته باشید که همیشه یک هود با قدرت مکش بالا انتخاب مناسب تری خواهد بود ، زیرا متأسفانه نمی توانید بعدا قدرت مکش هود(CFM ) را افزایش دهید.

3. عادات شما در آشپزی

همیشه در هایپرکیت گفته ایم که انتخاب هر فرد نیاز به شخصی سازی دارد. یکی از موارد تاثیر گزار در این خصوص، عادت‌های شما در آشپزخانه است. حال باید چند سوال از خود بپرسید تا بفهمید که چه نوع روتین هایی دارید و آیا موقعیت منحصر به فرد آشپزی شما نیاز به تهویه قوی تری دارد یا خیر.

دوره های اشپزی

هرچند وقت یکبار آشپزی میکنی؟ آیا تمام وعده های غذایی خود را روی اجاق گاز درست می کنید؟ آیا از همه شعله همزمان استفاده می کنید؟

تمایل رژیم غذایی

چه نوع غذاهایی را دوست دارید بپزید؟ آیا ماهی و غذاهای دیگر با بوی تند زیاد طبخ می کنید؟

سبک های آشپزی

چه سبک های آشپزی را ترجیح می دهید؟ آیا عاشق پختن غذاهای چرب هستید؟ آیا غذاها را با حرارت زیاد سرخ می کنید؟ یا روغن زیادی مصرف می کنید؟ آیا مرتب غذاها را بخارپز می کنید؟
آیا شما طرفدار آشپزی آسیایی هستید؟ آیا فاهیتا، پیتزا یا سایر غذاهای مشابه که دود زیادی تولید می کنند، می پزید؟ اگر از استفاده مکرر از اجاق گاز خود لذت می برید یا دوست دارید انواع ماهی و غذاهای تند طبخ کنید یا غذاهایی را که نیاز به حرارت زیاد دارند مانند انواع کوکو یا غداهای چرب مانند انواع خورشت، لازم است از هود آشپزخانه با CFM بالاتر استفاده کنید .
زینعلی : البته هرچی قطعات به کار رفته اولیه در هود کیفیت بالاتری داشته باشند، مسلما هود آشپزخانه دیرتر خراب میشود و اینکه در صورت خرابی هود قطعات یدکی آن موجود باشد نیز مسئله مهمی است.

4. مجرای کانال خروجی هود

میدانیم که نهایتا وظیفه هود خارج کردن هوا اشپزخانه از مجرای خروجی اش است . بنابراین لوله کشی کانال خروجی هود آشپزخانه شما تأثیر قابل توجهی بر نیازهای CFM شما دارد. پس اگر در حال ساخت یک آشپزخانه جدید هستید، باید مجرای مناسب برای هود هواکش خود نصب کنید.
اما اگر کانال شما از قبل در محل قرار گرفته است و قصد تغییر آن را ندارید، قبل از تصمیم گیری در مورد قدرت مکش هودتان باید طول، شکل و اندازه کانال را در نظر بگیرید.
برای هودهای قدیمی تر و کم قدرت تر، اندازه کانال ها به قطر چهار تا شش اینچ می رسد. با این حال، هود با مکش بالاتر به خروجی با قطرهای بزرگتر از هشت تا 10 اینچ نیاز دارد. اما در نظر داشته باشید هر چقدر قطر کانال بزرگتری داشته باشید به هود با مکش بیشتر نیاز خواهید داشت.
درواقع اگر مجرای کانال خروجی هودتان به اندازه کافی نباشد، یک هود با CFM بالاتر با مقاومت بسیار زیادی در هوا مواجه می شود تا به طور موثر کار کند. دود و بخارهای ناشی از طبخ غذا در آشپزخانه شما باقی می ماند .
اما اگر اندازه کانال شما با قدرت تهویه شما مطابقت داشته باشد، موتور هود آشپزخانه شما کار خود را به درستی و بی سر و صدا انجام می دهد.
یک قانون کلی خوب برای تخمین قطر کانال و الزامات CFM این است:
- 400 تا 600 = CFM 6 تا 8 اینچ
- 700 تا 900 = CFM 7 تا 10 اینچی
- 900 تا 1200 = CFM 8 تا 12 اینچ
- 1200 CFM و بالاتر = 10 اینچ به بالا

حداقل اندازه کانال برای یک هود چیست؟

حداقل اندازه کانال توصیه شده 6 اینچ برای هودهای محدوده 0-400 CFM است. هرچه اندازه کانال کوچکتر باشد، CFM کمتری نیاز دارید. هرچه اندازه کانال بزرگتر باشد، CFM بیشتری نیاز دارید.
به خاطر داشته باشید که هرگز نمی‌توانید کانال‌کشی خیلی پهن داشته باشید چراکه مجرای بزرگتر به هوای آشپزخانه شما فضای بیشتری برای حرکت می دهد.
علاوه بر قطر کانال، طول، تعداد چرخش ها و اینکه آیا شما درپوش سقفی دارید همگی بر مکش مورد نیاز هود اشپزخانه تان تأثیر می گذارند. فرمول پیشنهادی هایپرکیت که به شما کمک می کند CFM خود را بر اساس کانال کشی خود تخمین بزنید:
- برای هر فوت کانال، CFM خود را 1برابر افزایش دهید.
- برای هر چرخش در کانال خود، CFM خود را 25 برابر افزایش دهید.
- اگر درپوش سقف دارید، CFM خود را 40 برابر افزایش دهید.
به عنوان مثال، شما 12 فوت لوله، 2 پیچ و یک درپوش سقف دارید:
(12’ pipe x 1 CFM) + (2 turns x 25 CFM) + 40 CFM roof cap = 102 CFM
اکنون باید 102 CFM را به حداقل مقدار نمودار اضافه کنید.
پس مراحل محاسبه قدرت مکش مناسب برای اشپزخانه شما به ترتیب زیر خواهد بود.
1. حجم آشپزخانه خود را تعیین کنید.
2. این عدد را در 15 ضرب کنید، تعداد استاندارد دفعاتی که یک هود باید در هر ساعت تمام هوای آشپزخانه شما را مبادله کند.
3. این عدد را بر 60 تقسیم کنید تا حداقل فوت مکعب در دقیقه برای هود خود بدست آورید.
4. مجموع BTU های محدوده آشپزخانه خود را بر 100 تقسیم کنید.
5. این دو عدد را با هم مقایسه کنید و به مقدار بزرگتر بروید.
6. برای هر فوت کانال، CFM خود را 1 افزایش دهید.
7. برای هر چرخش در کانال خود، CFM خود را 25 افزایش دهید.
8. اگر درپوش سقف دارید، CFM خود را 40 افزایش دهید.
9. به دنبال یک هود با حداقل کل CFM باشید که در مراحل 1-8 محاسبه کرده اید.
در اکثر آشپزخانه ها، محاسبه فوق عالی عمل خواهد کرد. اما لازم هست به یک نکته دقت کنید. بر اساس تجربه تیم فنی هایپرکیت ، هود با مکش کمتر از 600 متر مکعب برای اشپزخانه ایرانی کافی و مناسب نخواهد بود . چون عمدتا طبخ غذای ایرانی با تولید انواع بو و گاز و چربی های مختلف خواهد بودو بنابراین توصیه هایپرکیت به شما انتخاب هود با حداقل مکش 700 مترمکعب در ساعت می باشد.
در هر صورت هایپرکیت همیشه هودهای با CFM بالا را به مشتریان خود توصیه می کند زیرا این امکان برای شما فراهم هست که از هود قدرتمند در سرعت های پایین تر استفاده کنید. اما، اگر یک هود 400 CFM بخرید و متوجه شوید که 900 CFM می خواهید ، متأسفانه کار زیادی نمی توانید در مورد آن انجام دهید.


حال این سوال مطرح میشود که آیا بهتر است همیشه هود با CFM بالاتری داشته باشیم؟

CFM بالاتر برای هود اشپرخانه ایده آل است زیرا به شما امکان می دهد غذاهای متنوع تری را در مقایسه با هودهای ضعیف تر بپزید و در عین حال هوای آشپزخانه خود را تمیز و تازه نگه می دارد. اما فراموش نکنید این همیشه بهترین گزینه شما نیست اگر:
• یک آشپزخانه کوچک داشته باشید که در آن هوای وارد شده به داخل هود شما بیشتر از هوای ورودی به آشپزخانه شما باشد.
• یک هود با کانالی با قطر کوچک داشته باشید که از CFM بالاتر پشتیبانی نکند.
• AC و بخاری خود را اغلب روشن می کنید.
نکته مهم دیگر انتخاب هود با امکان تغییر در درجه بندی قدرت بسیار مهم می باشد چراکه اگر هود شما فاقد سرعت های متغیر است، چاره ای جز این نخواهید داشت که آن را با فوت مکعبی بالاتر از آنچه که ممکن است در زمان پخت و پز با شدت کمتری نیاز دارید کار کنید.
این بدان معناست که شما بیش از حد لازم هوا را از آشپزخانه خود خارج خواهید کرد و به طور بالقوه باعث از دست دادن گرمای مورد نظر در خانه می شود. همچنین هزینه ای که برای کارکردن هود با حداکثر سرعت آن هزینه می شود از دست خواهید داد.
در هر صورت در نظر داشته باشید که اگر مجرای خروجی هود ابعاد مناسبی نداشته باشد، CFM بالاتر لزوما به شما کمک نمی کند تا همه بخارات را از بین ببرید. همانطور که در بالا ذکر شد، ابعاد کانال خروجی شما بر ظرفیت یک هود با قدرت بالا برای حذف هوا تأثیر می گذارد. هود شما نمی تواند کار خود را درست انجام دهد اگر کانال خروجی هوای هود شما خیلی کوچک، خیلی بلند یا خمش های زیادی داشته باشد .
در کل هر اشپزخانه ای می تواند موقعیت متفاوتی باشد اما در هر صورت شما هرگز از خرید یک هود قدرتمندتر پشیمان نخواهید شد. ما در هایپرکیت هر هفته از افرادی تماس داریم که پشیمان هستند که قبلا به اندازه کافی دقت نکردند، بنابراین اکنون به دنبال یک هود جدید هستند.
به خاطر داشته باشید که همیشه هودتان را با حداکثر سرعت خود استفاده نخواهید کرد. اکثر هودهای هایپرکیت دارای حداقل چهار گزینه سرعت فن هستند، بنابراین می توانید قدرت هود آشپزخانه را برای برآورده کردن نیازهای هر نوع غذا تنظیم کنید.

5- سایز و ابعاد هود

به اندازه و موقعیت هود خود توجه کنید. یک قانون کلی وجود دارد اینکه هرچه هود شما بیشتر از لبه های اجاق گاز شما امتداد یابد، بهتر است – به خصوص اگر هود جزیره ای داشته باشید درواقع اگر هود اشپزخانه شما حداقل شش سانتیمتر از محل شعله های گاز بزرگتر نباشد ، نمی توانید از ماکزیمم قدرت هود خود استفاده کنید. هودها برای اینکه بتوانند به طور موثر کار کنند، باید دارای اندازه مناسب با قدرت مکش مناسب باشند.

ارتفاع نصب

نکته مهم دیگر برای کارکرد موثر هود اشپزخانه تان، ارتفاع نصب هود نسبت به اجاق شماست.
باید بدانید براساس نظر تیم فنی هایپرکیت حداکثر ارتفاع مناسب برای نصب هود 90 سانتیمتر بالاتر از اجاق شما می باشد در غیر اینصورت اتلاف انرژی خواهیم داشت و به اجبار برای حذف صحیح آلاینده های هوا به CFM بالاتری نیاز خواهید داشت و هود آشپزخانه شما برای انجام صحیح کار خود دچار مشکل خواهد شد.
از طرف دیگر، اگر هود بسیار نزدیک به سطح پخت قرار گیرد، نمی تواند هوای پخت و پز را نیز به طور موثر جذب کند. همچنین می تواند در حین پخت و پز بیش از حد گرم شود و عمر هود شما تا حد زیادی کاهش یابد.
در هر حال هود آشپزخانه شما باید بین 70 تا 90 سانتیمتر بالاتر از اجاق گاز نصب شود تا قدرت تهویه شما به حداکثر برسد.

6- سطح نویز (Sones)

یکی از مواردی که برخی مشتریان هایپرکیت در ان حساسیت ویژه ای دارند صدای هود اشپزخانه است .به عنوان یک قانون کلی باید بدانید هرچقدر دور موتور هود بالاتر رود، صدای بیشتری از خود تولید می کند. اگر به صدا حساس هستید، باید ضمن دقت در این باره از هودهای با موتور فلزی و پروانه فلزی استفاده کنید.
امروز در برخی هودها شاهد استفاده از عایق صدا هستیم که به کمتر شدن صدای آن کمک شایانی می کنند.
اگر اندازه هود را بزرگ کنید، صدای کمتری تولید می شود. هودهای بزرگتر دارای فن های کارآمدتر و در نتیجه کم صداتر هستند. همچنین هودهای که قابلیت کنترل با دورهای بیشتری دارند مناسب تر هستند.

7- فیلترها

فیلتر هود به عنوان سپر برای جذب مولکولهای بزرگتر چربی غذا هاست پس هرچقدر بیشتر آشپزی کنید، مجبور خواهید بود فیلترهای هود اشپزخانه خود را بیشتر تمیز کنید . فیلترهای بافل از جنس استنلس استیل پرولین به طور موثر چربی را جذب می کنند و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند.
البته برخی از هودها علاوه بر فیلتر استیل دارای یه فیلتر ذغالی هستن و وظیفه فیلتر ذغالی در واقع همان وظیفه کانال مجرای خروجی هوای هود است و در اشپزخانه های که امکان نصب کانال هوای خروجی وجود ندارد، کاربرد خواهد داشت.
در انتها که تمامی ایتمهای موثر در انتخاب قدرت مکش مناسب هود اشپرخانه را توضیح دادیم لازم است یه توصیه کلی را برای این موضوع داشته باشیم و ان انتخاب هود با قدرت مکش بالا، هرچه بالاتر بهتر. و این انتخابی است که ازش پشیمان نخواهید شد.
حال افزایش قدرت مکش هود برای هودهای جزیره ای اشپزخانه اهمیت دو چندان می یابد. چراکه این مدل هودها از هر طرف در معرض هوای آشپزخانه شما هستند. در مقابل، هود دیواری آشپزخانه از سه طرف در معرض هوا قرار می گیرد. دیوار پشتی پشت هود شما به قیف کردن هوا از طریق هود به بیرون کمک می کند.
هر جا که نیازهای شما مطابق با این ملاحظات باشد، هایپرکیت هود مناسبی برای شما دارد !
محبوب‌ترین و پر فروشترین هودهای اشپزخانه دارای قدرت مکشی در حدود 350 CFM، 400 CFM و 500 CFM در هستند. با این حال، ما طیف گسترده‌ای از هودها را برای فروش در سایت هایپرکیت قرارداده ایم تا شما بتوانید بهترین هود اشپزخانه را انتخاب نمایید. انواع هود دیواری، هودهای جزیره‌ای، هودهای زیر کابینتی ،هود مخفی، هود اسانسوری و هود شومینه ای در سایت هایپرکیت به همراه مشخصات دقیق در دسترس شما عزیزان است.

سایر سوالات متداول CFM

برای هرمیزان قدرت حرارتی گاز به چند CFM نیاز دارید؟

این نسبت 1 به 100 است به نحوی که بعد از محاسبه کل قدرت حرارتی اجاق گار خود بایستی تقسیم بر 100 نمایید تا CFM مورد نیاز هودتان بدست اید.

CFM خوب برای یک هود چیست؟

توصیه کلی ما این است که یک هود قدرتمند و با کیفیت حرفه‌ای با 500 CFM در هایپرکیت پیدا کنید که برای یک اشپزخانه خانه معمولی، این یک گزینه عالی است. اما اگر از هود خود زیاد استفاده می کنید، ممکن است یک هود با 600+ CFM را در نظر بگیرید تا نتیجه بهتری بگیرید.

خلاصه مقاله
امیدواریم پاسخ خود را برای این سوال پیدا کرده باشید: چه مقدار CFM برای هود اشپزخانه خود نیاز دارم؟ مطمئن باشید محاسبه CFM برای هودهای آشپزخانه آسان است.
در پایان هایپرکیت برای شما خلاصه از مهمترین نکات در مورد CFM هود اشپزخانه را در زیر اورده است:
1. برای محاسبه CFM هود، قدرت حرارتی توسط اجاق گاز را بر 100 تقسیم کنید. این حداقل مقداری است که بر اساس سبک آشپزی شما در نوسان است.
2. قدرت مکش یا توان مکش متر مکعب بیشتر در دقیقه تقریباً همیشه بهتر است زیرا اگر اغلب از حداکثر توان استفاده نمی‌کنید، می‌توانید هود آشپزخانه خود را با سرعت‌ های پایین‌تر تنظیم کنید.
3. برای اطمینان از قدرت کافی برای خارج کردن دود از فضای آشپزی شما بهتر است به دنبال یک هود آشپزخانه حداقل 600 CFM باشید.

پرفروش ترین برند هود مخفی ایرانی و خارجی را می توانید بررسی کنید

برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، روی "تصویر" کلیک کنید برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، "تصویر" محصول را لمس کنید


TTH 3945C هود مخفی تکنوگاز مدل

TTH 3945C هود مخفی تکنوگاز مدل

راهنمای خرید هود مخفیTecnogas Built-in Hood TTH-3945C ☂
Super Silent موتور فوق العاده بیصدای ایتالیایی ☂
کنترل لمسی بر روی پیشانی شیشه ای درب هود ☂
توان مکش موتور: 1200 مترمکعب در ساعت ☂
هود مخفی فریم استیل و درب شیشه ای مشکی ☂
فن دوبل با طراحی ثبت شده تکنوگاز ☂
سایز هود مخفی : 82 سانتیمتر ☂
دارای ریموت کنترل ☂
A گرید مصرف انرژی ☂
دارای کنترل پنل تمام لمسی ☂
طراحی زیبا و منحصر به فرد ☂
بسیار پور نور LED لامپ مخفی ☂
فیلتر های آلومینیومی مدرن با قفل فلزی ☂
قابلیت تنظیم سرعت دور موتور در 9 حالت ☂
برای قدرت بیشتر و کاهش نویز XL کابین هود ☂
با 24 ماه گارانتی انتخاب سرویس و خدمات پس از فروش ☂
راهنمای خرید هود مخفی
Tecnogas Built-in Hood TTH-3945C ☂
Super Silent موتور فوق العاده بیصدای ایتالیایی ☂
کنترل لمسی بر روی پیشانی شیشه ای درب هود ☂
توان مکش موتور: 1200 مترمکعب در ساعت ☂
هود مخفی فریم استیل و درب شیشه ای مشکی ☂
فن دوبل با طراحی ثبت شده تکنوگاز ☂
سایز هود مخفی : 82 سانتیمتر ☂
دارای ریموت کنترل ☂
A گرید مصرف انرژی ☂
دارای کنترل پنل تمام لمسی ☂
طراحی زیبا و منحصر به فرد ☂
بسیار پور نور LED لامپ مخفی ☂
فیلتر های آلومینیومی مدرن با قفل فلزی ☂
قابلیت تنظیم سرعت دور موتور در 9 حالت ☂
برای قدرت بیشتر و کاهش نویز XL کابین هود ☂
با 24 ماه گارانتی انتخاب سرویس و خدمات پس از فروش ☂
قیمت لیست مصرفقیمت در هایپرکیتتعداد سفارش کالامبلغ کل (تومان)افزودن به سبد
08,244,000
8,244,000

TTH 3945C هود مخفی تکنوگاز مدل

راهنمای خرید هود مخفی
Tecnogas Built-in Hood TTH-3945C ☂
Super Silent موتور فوق العاده بیصدای ایتالیایی ☂
کنترل لمسی بر روی پیشانی شیشه ای درب هود ☂
توان مکش موتور: 1200 مترمکعب در ساعت ☂
هود مخفی فریم استیل و درب شیشه ای مشکی ☂
فن دوبل با طراحی ثبت شده تکنوگاز ☂
سایز هود مخفی : 82 سانتیمتر ☂
دارای ریموت کنترل ☂
A گرید مصرف انرژی ☂
دارای کنترل پنل تمام لمسی ☂
طراحی زیبا و منحصر به فرد ☂
بسیار پور نور LED لامپ مخفی ☂
فیلتر های آلومینیومی مدرن با قفل فلزی ☂
قابلیت تنظیم سرعت دور موتور در 9 حالت ☂
برای قدرت بیشتر و کاهش نویز XL کابین هود ☂
با 24 ماه گارانتی انتخاب سرویس و خدمات پس از فروش ☂
قیمت لیست مصرف0
قیمت در هایپرکیت8,244,000
تعداد سفارش کالا
مبلغ کل (تومان)8,244,000
افزودن به سبد

برای نمایش بزرگتر تصاویر هود مخفی خارجی تکنوگس به صورت اسلاید شو، روی "تصویر" کلیک کنید

برای نمایش بزرگتر تصاویر هود مخفی خارجی تکنوگس به صورت اسلاید شو، "تصویر" محصول را لمس کنید


  توضیح محصول Tecnogas Built-in Hood TTH-3945C
  EAN 4342308994999
  ابعاد محصول (عرضxعمقxارتفاع) 25 x 30 x 82 cm
  وزن 2.8 kg
  رنگ فریم استیل با درب شیشه ای مشکی
  نوع هود مخفی
ابعاد و وزن
  وزن 2.8 kg
  طول 82 cm
سایر ویژگی ها
  قدرت مکش 1200 مترمکعب در ساعت
  استاندارد و گواهی کیفیت CB | CE
عمومی
  رنگ بندی فریم استیل با درب شیشه ای مشکی
  ریموت کنترل دارد
  نوع هود توکار
  گارانتی 24 ماه
  نصب و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس
  نوع نصب توکابینتی
  اسمبل شده در ایران تحت لیسانس تکنو گاز ایتالیا
  ویژگی های خاص قدرت مکش 1200 متر مکعب در ساعت، کابین هود XL برای قدرت بیشتر و کاهش نویز، فن دوبل با طراحی ثبت شده تکنوگاز، موتور فوق العاده بی صدای ایتالیایی Supersilent و قابلیت تنظیم سرعت دور موتور در 9 حالت

با دوستان خود به اشتراک بگزارید : تلگرامTelegram واتس آپEmailWhatsApp واتس آپPrint پرینت

نظرات در مورد هود مخفی


مشاور فروش

25-05-2020, 03:58

+21 -1   Report

درود بر شما
هود مخفی میکس مدل B 1780 Black را بررسی کنید.


شيما

23-05-2020, 18:00

+15 -0   Report

سلام ما قصد خرید هود مخفی لامیرا رو‌ داریم ؟از نظر شما هود خوبی هست که قدرت مکش بالا و صدای کمی داشته باشد؟ به جز این گزینه پیشنهاد دیگری دارید؟


مشاور فروش

04-04-2019, 13:41

+38 -1   Report

درود بر شما
دوام و ماندگاری هود مخفی به کیفیت استیل و یا شیشه به کار رفته در بدنه هود داشته و با توجه به کیفیت متریال به کار رفته این دوام متفاوت است. ولی به طور کلی اگر کیفیت استیل به کار رفته مناسب باشد، هودهای استیل با کنترل پنل مکانیکی بیشترین دوام را دارند.


fahime

03-04-2019, 19:39

+28 -0   Report

خسته نباشيد، ميتونم بدونم هود مخفى استيل بيشتر دووم داره يا شيشه اى ؟


fataneh

03-01-2019, 20:56

+16 -0   Report

اين جور بررسى خيلى خوبه، كاش همه محصولاتتون همين قدر كامل تشريح كنيد، واقعا انتخاب ميون اينهمه برند سخته،خدا خيرتون بده


کاربر مهمان

26-06-2018, 23:15

+5 -0   Report

بنده ۶ ماه پیش هود مخفی هادسون خریداری کرده ام . باید عرض کنم صدای آن خیلی زیاد هست. و عملا نمی توان از مکش بالی ان در دورهای بالاتر استفاده کرد.


مشاور فروش

27-03-2018, 20:05

+6 -0   Report

درود بر شما
مدل های مناسب هود مخفی را در انتهای همین صفحه از برندهای میکس، لامیرا، وایز و ... می توانید بررسی کنید.


fardin34

26-03-2018, 08:30

+7 -2   Report

هود مخفى ارتيما كن از نزديك واقعا افتضاحه و نذاشتم نصاب نصبش كنه، بهترين هود مخفى كه موجود داريد چيه؟


نعیمی راد

18-03-2018, 18:10

+8 -0   Report

هود مخفی داتیس گلوریا خریدم و به شدت پشیمونم .کیفیت افتضاح و نازل و باعث شرمساریست. اصلا توصیه نمیکنم اصلااااااااا


karimi

07-03-2018, 12:41

+7 -3   Report

سلام، توى اشپزخانه ما امكان تهويه با لوله وجود ندارد، اگه از فيلتر ذغالى استفاده كنم مكشش خوبه و چربى ميگيره؟!


مشاور فروش

04-03-2018, 07:45

+13 -0   Report

دروود بر شما
هودهای مخفی از لحاظ ظاهر مشابهت زیادی باهم دارند و ابعاد انها نیز معمولا 70 *30 سانتیمتر هستند- همخوانی سایز هود و گاز نکته مهمی است که در مدلهای غیر مخفی هود در چیدمان آشپزخانه تاثیر زیادی خواهد داشت و از لحاظ بصری بهتر است که هود و گاز هم اندازه هم باشند اما هودهای مخفی که برای تعبیه در داخل کابینت طراحی شده اند دارای موتورهای قوی مکش می باشند و درواقع مکش آنها آنقدر قوی هست که کاملا عملیات مکش بو و دود را به خوبی انجام دهد.


kasra3

03-03-2018, 19:49

+14 -0   Report

سلام اينكه هود مخفى ٧٠ سانتيه و گاز زيرش نود سانتى مشكلى توى مكشش ايجاد نميكنه؟ همه مدلهام يه حورند انگارى


اسيه

28-02-2018, 20:29

+12 -0   Report

دوستان واقعا بيايد هممون تجربياتمون بهم بگيم و اينجورى بهم كمك ميكنيم. من از هود مخفى لتو راضيم و يكساله دارم ازش استفاده ميكنم.


fadayi

24-02-2018, 10:48

+3 -1   Report

سلام، من و خراهرم هردو هود مخفي خريدبم، من كن خريدم و ايشون داتيس، بايد بگم هر دوتاشون جالب نيستن و باز يكم داتيس بهتره


شيرافكن

12-02-2018, 21:05

+9 -3   Report

سلام، اول اينكه خيلى مطلب خوبى بود و دوم اينكه در مورد هودهاى مخفى داتيس نظرتون چيه؟


مشاور فروش

05-02-2018, 11:17

+9 -3   Report

هود مخفی وایز و هود مخفی لامیرا هردو ایتالیایی هستند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.


طاهره

04-02-2018, 20:11

+9 -2   Report

مرسى كه پاسخ سوالات ميديد. بين هود هاى مخفى وايز و لتو و لاميرا كدومش بهتره؟ مكشش ميخوام خيلى بالا باشه


SHAMSAYI

04-02-2018, 16:26

+17 -2   Report

خیلی خوبه که هود مخفی اینقدر جامع بررسی کردید چون هود مخفی هنوز خیلی شناخته شده نیست-نکته که خودم بنا بر تجربه بدست اوردم اینکه بهتره دکمه های هود مخفی لمسی نباشد چون این هود مخفی و مدام مجبوری واسه پیدا کردن جای دکمه ها سرت خم کنی. با تشکر- شمسایی


شهين

25-01-2018, 14:32

+35 -19   Report

هود ايرانى هنوز خيلى كار داره كه كيفيتش به هود خارجى برسه. هود مخفى بيمكث من سر سه ماه كليداش خراب شد و دوبار سرويسش كردم اخر سرم درست نشد و الانم مدتهاست كه روشنش نكردم و كل آشپزخونه ام چربى گرفته ...


sharifi

25-01-2018, 14:27

+28 -6   Report

بنده به شخصه دوساله كه هود مخفى وايز دارم و راضى هستم . نكته مهم اينكه هود مخفى درسته جلوى چشم نيست ولى اگه به صدا بيوفته ادم بيچاره ميكنه پس بهتره از همون اول يه هود خوب بخريد.


با ارسال دیدگاه خود و عضویت در خبرنامه، از دیدگاه دیگران، خبرها و کالای جدید آگاه شوید. توجه بفرمایید دیدگاه های مثبت و منفی مربوط به کیفیت یک محصول از برند خاص می بایست دارای تصاویر یا فیلم ارسالی قابل استناد باشد در غیر این صورت تایید نمی شود! نحوه ارسال تصاویر و فیلم از طریق پیام رسان های فروشگاه هایپرکیت می باشد.

ورود | ثبت نام


1 2 3 4 5
     CAPTCHA
     به پرداخت ملت نماد اعتماد الکترونیکی انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد     اعتماد به هایپرکیت