گاز خوب
خوشبختانه در آشپزخانه های امروزی همه لوازم یک رستوران حرفه ای فراهم شده است و شما به راحتی میتوانید به عنوان سرآشپز حرفه ای در خانه خودتان غذاهای شگفت انگیز طبخ نمایید. با تمام پیشرفت های تکنولوژی در صنعت تجهیزات آشپزخانه هنوز هم اجاقگاز یکی از بهترین مکانها برای شروع یک آشپزی لذت بخش است پس چی بیشتر از یک گاز خوب میتونه شما را برای آشپزی سر ذوق بیاورد؟
انتخاب نوع گاز آشپزخانه تان ارتباط مستقیمی با سلیقه فردی و نوع پخت و پز شما دارد. شما با انتخاب یک گاز رومیزی خوب می توانید با سرعت بالا آشپزی کنید و لذت ببرید.
مدلهای مختلفی در اجاقگاز وجود دارد اعم از گاز صفحه ای و گاز مبله که حالا شما بسته به فضای اشپزخانه تان نوع گاز صفحه ای توکار یا مبله آن را انتخاب می کنید.
یکی از مزیتهای مهم گاز صفحه ای این است که در هر جایی از آشپزخانه قابل نصب است و مانند گاز مبله محدودیتی در انتخاب فضا نخواهیید داشت و حتی میتوانید یک گازتوکار صفحه ای خوب را در جزیره آشپزخانه تان تعبیه کنید تا در هنگام تهیه غذا با خانواده یا میهمانان خود در ارتباط باشید. دیگر مثل گذشته لازم نیست جهت طبخ غذا در دالان کوچکی پنهان شوید و اتفاقا امروزه مشاهده طبخ غذا تبدیل به یکی از جذابیتها شده است. اما حتی امروزه نیز بسیاری از مردم همچنان به گاز مبله سنتی علاقمند هستند و ترجیح میدهند که گاز و فر را به صورت یکپارچه در گاز مبله داشته باشند حتی اگر به قیمت از دست دادن بخش اعظمی از فضای آشپزخانه و بر ش خوردن صفحه کابینت تمام شود.
در هر صورت در اینجا سعی کردیم برای مشتریان هایپرکیت راهنمای جامعی برای خرید گاز خوب صفحه ای ارائه نماییم تا در انتخاب گاز توکار آشپزخانه تان راهگشا باشد.

گاز خوب
Gorenje Induction Hob

امروزه انواع اجاق گاز صفحه ای با جنسهای متفاوت مثل استیل، شیشه، سرامیک وجود دارند که شما میتوانید طراحی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید اما نکته مهم این است که باید بیش از طراحی به عملکرد گاز صفحه ای در زمان پخت و پز اهمیت دهید چراکه اصولا دلیل خرید شما از اجاق گاز ، پخت و پز می باشد نه تزیین آشپزخانه تان !
- انرژی مصرفی اجاق: : اولین موردی که باید در انتخاب اجاق صفحه ای خوب مدنظر قراردهید اطمینان از وجود سوخت مصرفی گاز در آشپزخانه تان می باشد و اگر فاقد این سوخت باشید یا باید اجاق برقی استفاده کنید یا استفاده از کپسولهای گاز را برای اجاقگاز صفحه ای آشپزخانه تان پیش بینی نمایید که با توجه به خطرات آن چندان توصیه نمی شود.
در کشور ما که سوخت گاز ارزانتر از برق است معمولا اجاق گازی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند اما مزایای اجاق برقی نیز از جمله پخت بسیار سریع غذا از طریق تولید حرارت بسیار زیاد و واکنش سریع به تنظیمات دما و عدم داغ شدن خود صفحه اجاق و پخت از طریق داغ شدن ظروف مخصوص پخت را میتوان برشمرد که البته معایبی مثل بالا بودن قیمت اجاق ها برقی نسبت به قیمت گاز صفحه ای و نیاز به ظروف آشپزی مخصوص را نیز دارد .
-ترموکوپل گاز صفحه ای: نکته مهم دیگر در انتخاب گاز صفحه ای اطمینان از وجود ترموکوپل گاز می باشد و شاید بهتر بود که کلا فروش اجاقگازهای فاقد ترموکوپل ممنوع شود و درواقع وجود ترموکوپل در هر گاز صفحه ای استاندارد ضروریست که در مشخصات اجاق گاز صفحه ای هر برندی درج شده است. وظیفه اصلی ترموکوپل در گاز صفحه ای قطع جریان گاز در زمان خاموش شدن شعله اجاقگاز می باشد. گاز صفحه ای خوب می بایست ترموکوپل باکیفیتی داشته باشد تا علاوه بر حفظ ایمنی شما، در زمان روشن کردن مجبور به نگه داشتن طولانی مدت ولوم گاز نباشید.
- موقعیت قرارگیری اجاقگاز : دقت شما در فضای آشپزخانه تان نیز گام بعدی انتخاب گاز رومیزی می باشد. اینکه شما فضایی در آشپزخانه انتخاب کنید که دارای تهویه مناسب باشد و همچنین فاصله مناسب با یخچال فریزر رعایت شود.
- ابعاد گاز صفحه ای : گاز توکار صفحه ای آشپزخانه در ابعاد مختلف 90،80،70،60،50،30 تولید می شود که حال شما به عنوان مصرف کننده می بایست باتوجه به فضای صفحه کابینت موجودتان و همچنین تعداد شعله های مورد نیازتان ، بهترین گاز صفحه ای را انتخاب کنید. البته به این موضوع دقت کنید که در گازهای 4 شعله با توجه به فاصله نزدیک بین مشعلها عملا میتوانید از 3شعله اجاقگاز استفاده کنید و یقینا آشپزی در یک گاز صفحه ای 4 شعله با محدودیت بیشتری مواجه خواهد بود که البته در آشپزخانه های کوچک مجبوریم از یک گاز صفحه ای چهار شعله یا سه شعله استفاده کنیم.
اما اگر در ابعاد گاز محدودیتی ندارید، میتوانید از گازصفحه بزرگتر استفاده کنید که با سایزهای 90 و 80 عرضه میشوند و دارای 5شعله یا 6 شعله می باشند و فواصل مشعلهای اجاقگاز به نحوی است که میتوانید بدون محدودیت آشپزی کنید و نهایتا باتوجه به چیدمان شعله ها و اینکه شعله پلوپز در وسط یا کنار قرار گیرد، بهترین گاز توکار مناسب خود را بیابید.


گاز-خوب
Miele Modular Hob

-موقعیت مشعلها و شکل گاز صفحه ای : باید دقت داشته باشید که هرکدام از مشعل های گاز مخصوص یک نوع طبخ مواد غذایی می باشند به عنوان مثال مشعلهای کوچک گاز صفحه ای برای پخت بسیار آرام غذا ها استفاده می شود اما بدیهی است که بیشترین مشعل مورد استفاده در گاز صفحه ای ، مشعل بزرگ پلوپز می باشد. پس همگان به این مشعل جهت آشپزی نیاز خواهند داشت و بهتر از در محلی از گاز صفحه ای قرار گیرد تا دسترسی به آن راحت باشد و لازم نباشد برای رسیدن به شعله پلوپز گاز سایر ظروف را جا به جا کنیم پس بهتر است که شعله پلوپز در مرکز یا کنار جلویی گاز صفحه ای با تعبیه فضای مناسب برای مانور آشپزی قرار گیرد و از طرفی شعله کوچک گاز که برای شیرداغ کردن بیشتر استفاده می شود در قسمت جلویی گاز قرار گیرد. با توجه به موارد فوق گازهای صفحه ای مستطیلی مناسب تر از سایر گازهای رومیزی هستند البته در برخی از گازهای مربعی شکل نحوه طراحی به گونه است که عناصر گاز صفحه ای در مکان مناسب خودشان قرار گرفته اند.
-دسته های کنترل یا ولوم ها: کنترل نمودن شعله گازرومیزی از طریق ولوم ها صورت میگیرد پس امکان درجه بندی حرارت به وسیله این ولومها امر بسیار مهمی است و به همین دلیل شاید مطلوب ترین حالت این دسته ها مدل دندارآن باشد که بشود به راحتی با آن کار کرد و البته این ولوم ها نباید در حین آشپزی داغ شوند و به همین علت معمولا اجاقگازهای خوب و با کیفیت از باکالیت نسوز برای این ولوم ها استفاده میکنند و فاصله این ولوم ها از شعله ها به اندازه ای باید باشد که در اثر حرارت تغییر شکل ندهند.


گاز صفحه ای بوش
Bosch Built-in Gas Hob

-سطح رویه گاز توکار: کیفیت و نوع رویه صفحه اجاقگاز تاثیر مستقیمی بر کیفیت و ماندگاری گاز صفحه ای خواهد داشت. اجاق گاز صفحه ای محل آشپزی است و از این رو مواد زیادی در حین آشپزی بر روی صفحه اجاقگاز میریزد پس اینکه جنس این صفحه اینقدر مطلوب باشد که به مرور تغییر رنگ ندهد و ماندگاریش حفظ شود بسیار مهم می باشد. البته راحت تمیز شدن صفحه گاز نیز موضوع مهمی است. اکنون در بازار انواع اجاق گاز صفحه ای شیشه ای و استیل و سرامیک موجود می باشد. ارجحیت گاز صفحه ای شیشه ای بر گاز صفحه ای استیل صرفا نمای زیبای آن می باشد وگرنه گاز استیل صفحه ای خوب کم دردسر تر بوده و اگر از استیل باکیفیت ساخته شوند خیالتان از هر نظر راحت خواهد بود. البته گاز های شیشه ای توکار خوب از شیشه های سکووریت مقاوم در برابر حرارت و ضربه ساخته شده اند.
-چدن گاز صفحه ای: استفاده از چدنهای تک در گاز صفحه ای ، علاوه بر زیبایی اجاقگاز باعث می شوند تمیزکردن گاز برای شما آسانتر شوند اما ممکن است در مقابل ظروف سنگین مقاومت کمتری نسبت به چدن های یک تکه داشته باشند و همچنین جا به جا کردن ظروف در گاز صفحه ای با چدنهای یک تکه راحت تر می باشد.


گاز مبله خوب
گاز مبله خوب

-سر شعله گاز صفحه ای:
قطعه مهم در هر گاز خوب صفحه ای سرشعله های آن می باشد که در واقع مسئول اصلی تولید حرارت در گازهای توکار می باشند. هرچقدر کیفیت سرشعله های اجاقگاز خوب باشد شاهد شعله آبی رنگ یکنواختی خواهیم بود که قدرت حرارتی بالایی خواهد داشت. در انتخاب گاز خوب توکار بیش از هرچیز به کیفیت و برند تولیید کننده سرشعله گاز دقت کنید که به راحتی در گازصفحه ای قابل مشاهده می باشد.
-جرقه زن گاز صفحه ای: شاید در گذشته شروع مشعل اجاقگاز با فندک های الکتریکی یا گازی بود اما امروزه در بسیاری از گاز های توکار جرقه زن الکتریکی نصب شده است تا با ایجاد جرقه بتوانید به راحتی مشعل اجاق گاز آشپزخانه تان را روشن کنید. وجود یک جرقه زن خوب گاز صفحه ای از موارد ضروری در یک گاز خوب توکار است در غیر اینصورت همیشه برای روشن کردن گاز رومیزی خود نیازمند یک فندک یا کبریت می باشید.
-نصب گاز صفحه ای: با توجه به حساس بودن نصب اجاق گاز ، می بایست نصب گاز توکار توسط نصاب مجاز انجام شود تا تمام نکات ایمنی رعایت شود و دقیقا مطابق دستورالعمل برند مربوطه گاز صفحه ای نصب را انجام دهد تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود.
-گارانتی و خدمات پس از فروش: حتی اگر شما بهترین گاز صفحه ای هم خریداری کنید این امکان وجود دارد که بعد از مدتی استفاده یکی از قطعات اجاقگاز آشپزخانه تان خراب شود و نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد. پس وجود گارانتی و خدمات پس از فروش اهمیت فراوانی در انتخاب یک گاز خوب صفحه ای خواهد داشت.

گاز خوب مبله
Cooker Gas

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگزارید : Telegram تلگرام Email ایمیل WhatsApp واتس آپ Print پرینت

برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، روی "تصویر" کلیک کنید برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، "تصویر" محصول را لمس کنید

این محصولات را می توانید بررسی کنید


VIDA

17-12-2019, 12:10

+2 -0   Report

ممنون از راهنماییتون و اینکه به مشتری اطمینان می کنید و با یه بیعانه جزئی کالا میفرستید دم خونمون واقعا عاااالیییه ... الان هم خودم و هم تمام دوستام و فامیلام مشتری ثابت شما شدن....
اینم بگم پیشنهاد گاز PS-20D لتو خیلی خوب بود...خیلیی پر قدرررت و با کیفیته


مشاور فروش

30-05-2019, 19:58

+4 -0   Report

درود بر شما
گازهای صفحه ای استیل لتو مدل PS-19d و PS-20d با قطعات ایتالیایی و کیفیت استیل مناسب را بررسی کنید.


سمیه گرگانی

29-05-2019, 09:49

+5 -0   Report

سلام من نیاز به مشاوره دارم. گاز و فر و هود و سینک میخوام که اولا کیفیتش خوب باشه و دوما قیمتش نجومی نباشه و گاز استیل باشه و پنج شعله و سینک دولگنه توکار و هود هم مخفی، حالا بفرمایید چه مارکی انتخاب کنم .اگه چندتا مدل خوبتونم معرفی کنید که عالی میشه . خیلی مرسی:)))


مشاور فروش

23-05-2019, 13:13

+14 -0   Report

درود بر شما
گاز های صفحه ای استیل لتو دارای قطعات ایتالیایی و ورق استیل ترک با کیفیت بالا می باشند.


منيژه

23-05-2019, 13:00

+12 -0   Report

در مورد گاز لتو نظرتون چيه؟ شنيدم خدمات پس از فروشش خيلى خوبه، كيفيت گازهاى استيلش چطوره؟


مشاور فروش

25-04-2019, 10:41

+24 -0   Report

درود بر شما
گاز صفحه ای استیل لتو مدل PS-19d و گاز صفحه ای مسترپلاس مدل G234 را بررسی کنید.


دیبا

25-04-2019, 10:38

+13 -0   Report

سلام یک گاز استیل خوب تو رنج 3 تومن معرفی کنید لطفا میخوام قطعاتش ایتالیایی باشه و کیفیت استیلشم خوب باشه!؟ پلوپز وسطم باشه ممنون


مشاور فروش

04-03-2019, 18:39

+14 -0   Report

درود بر شما
ضمن تشکر، انتقاد شما بررسی خواهد شد.


سوری

04-03-2019, 16:02

+17 -10   Report

به نظرم به جای اینهمه توضیح چهارتا برند معتبر باهم مقایسه میکردید بیشتر به درد مردم میخورد. الان من چه بفهمم چی باید بخرم؟!


روح انگيز

08-09-2018, 16:37

+10 -0   Report

سلام خدمت تيم محترم هايپركيت، وظيفه خودم دونستم كه از تيم شما و مشاورين محترم و كارامدتون بسيار تشكر كنم، پيشنهاد گاز WG301 وايز عالى بود و باور كنيد هربار گاز روشن ميكنم و با اولين جرقه شعله ميبينم دعاتون ميكنم كه من از شر اين گازهاى ايرانى راحت كرديد. خدا پشت و پناه تون باشه


مشاور فروش

27-08-2018, 13:26

+6 -0   Report

درود بر شما
ضمن سپاس از حسن نظر شما،
در قسمت انتهای صفحه ی مربوط به راهنمای خرید گاز صفحه ای محصولات به ترتیب قیمت : از پایین ترین قیمت به بالاترین قیمت سورت شده و به صورت اسلاید شو قابل بررسی است.


یلدا کردستانی

27-08-2018, 13:20

+5 -0   Report

روزبخیر، سایتتون یکی از بهترین سایتها در زمینه اشپزخانه است و مطالبتون کاربردی و کامله.فقط پیشنهادم اینکه یه دسته بندی قیمتی و کیفی هم به سایتتون اضافه کنید . چون واقعا با این قیمتها دیگه نمیشه هر مارکی انتخاب کرد و بودجه مون خیلی توی انتخابمون تاثیر میزاره، خیلی ممنون


مشاور فروش

16-07-2018, 18:08

+6 -0   Report

درود بر شما

برندهای معتبر اجاق گاز مبله در حال انجام مراحل کارشناسی است و بزودی در این فروشگاه ارائه خواهد شد.


مهسا

15-07-2018, 10:05

+6 -0   Report

سلام. ببخشید میشه مدلای اجاق گاز فردار ایرانی و خارجی خوب هم معرفی کنید


مشاور فروش

26-05-2018, 07:04

+4 -0   Report

درود بر شما
گاز صفحه ای وایز مدل WG302 و گاز صفحه ای لامیرا مدل 905 هر دو جز محصولات پرفروش این فروشگاه بوده و اجاق گاز صفحه ای وایز مدل 302 با توجه به قیمت مناسبتر پرفروش تر است.


فروغی

23-05-2018, 14:40

+5 -0   Report

قصد خرید گاز استیل دارم و چون ظرفشوییم به گاز نزدیکه ترجیح میدهم شعله پلوپز گازم وسط باشه و حالا بین گاز وایز و لامیرا مرددم و میخوام بدونم WG302 وایز پرفروش تر بوده یا گاز 905 لامیرا ؟


مشاور فروش

05-05-2018, 10:42

+4 -0   Report

درود بر شما
اعتماد شما، افتخار ماست.


رهنما

05-05-2018, 07:37

+4 -0   Report

سلام- واقعا خوبه که این سایت قبل خرید بهمون مشاوره میده چون واقعا با این گرونی انتخاب خوب خیلی سخته- دوسال پیش با کمک شما گاز 301 وایز خریدم و بسیار خوب در اومد.


مشاور فروش

04-05-2018, 10:33

+4 -0   Report

درود بر شما
شما می توانید گاز خوب ایرانی را در برندهای مسترپلاس، داتیس، سینجر و کن بررسی کنید.


Riahana

04-05-2018, 10:29

+6 -0   Report

سلام، یه اجاق گاز خوب ایرانی بهم معرفی کنید. ممنون میشم.


مشاور فروش

01-05-2018, 11:58

+6 -0   Report

درود بر شما
صفحه تمامی گازهای شیشه ای بر اثر ضربه محکم ممکن است دچار ترک یا شکستگی شوند.


tavana

30-04-2018, 16:45

+6 -0   Report

خسته نباشيد، ايا گاز شيشه اى هست كه شيشه اش ضد ضربه باشه و به هيچ عنوان نشكنه؟


مشاور فروش

06-04-2018, 16:07

+6 -0   Report

درود بر شما
ضمن سپاس از توجه شما، پیشنهاد می کنیم گاز صفحه ای وایز مدل 311 با شیشه سکوریت سفید صدفی SCHOTT را بررسی کنید. جهت سفارش محصول با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


borna

05-04-2018, 15:36

+5 -0   Report

سلام و تشكر براى توضيحات شفاف و كاملتون در مورد گاز و از اينكه سوالات ما جواب ميدهيد بسيار سپاسگزارم
مدتيه براى خريد يك گاز خوب در حال تحقيق و بررسى هستم تا اينكه به سايت وزين شما برخوردم و با توجه به اينكه شما همه برندهاى ايرانى و خارجى داريد فكر ميكنم منصفانه و واقعى تر جواب خواهيد داد.
من گاز شيشه اى پلوپز كنار سفيد صدفى ميخوام كه در برابر حرارت و ضربه واقعا مقاوم باشه و دوما سفيدش بعد مدتى زرد نشه، كيفيت برام خيلى مهمتر از قيمته، لطفا بهترين گازتون معرفى كنيد.


مشاور فروش

25-03-2018, 12:14

+8 -1   Report

درود بر شما
از توجه شما سپاسگزاریم. چدنی های گازهای شیشه ای دارای زه مناسب جهت فیکس شدن روی سطح شیشه گاز بوده و در محل خود ثابت می ماند.


poneh

23-03-2018, 13:27

+7 -0   Report

سلام و خسته نباشيد،مرسى از نوشته خوبتون،ايا چدن كه روي گاز شيشه اى قرار ميگيره سر نميخوره؟ موقع جابه جايى قابلمه ها خط نميوفته؟


مشاور فروش

21-03-2018, 10:14

+6 -0   Report

درود بر شما
پیشنهاد می کنیم در صورت نداشتن اضطرار از گاز صفحه ای استیل استفاده کنید. البته گاز های صفحه ای شیشه ای که بر اثر حرارت داغ می باشند با ریختن قطرات آب نمی شکنند و طبق گفته مصرف کنندگان گرامی بیشترین عوامل شکستن گاز شیشه ای باز بودن پنجره و وزش باد بعد از خاموش کردن گاز به سطح اجاق و افتادن ظروف و اجسام نوک تیز روی سطح آن می باشد.


سالاری

18-03-2018, 16:51

+6 -0   Report

سلام- یکی از دوستانم سایت شما بهم معرفی کرده و گفته مشاوره هاتون خیلی درست و واقعیه - حالا من قصد خرید گاز صفحه ای شیشه ای دارم ولی مشکلم اینکه گازم کنار سینک ظرفشویی قرار میگیره- چه مدلی بهم پیشنهاد میدید که یه وقت اب بریزه روی صفحه اش نشکنه؟


مشاور فروش

04-03-2018, 07:51

+10 -1   Report

دروود بر شما
انتخاب بین گاز شیشه ای و گاز صفحه ای استیل یکی از چالش برانگیز ترین انتخابهاست و توصیه ما اولویت بندی معیارهاتون برای انتخاب گاز صفحه ای است. گاز شیشه ای دارای نمای جذابتر است ولی نیاز به نگهداری و نظافت بیشتری دارد اما گاز استیل صفحه ای نیاز به نگهداری ویژه ای ندارد.
در خصوص شکست گاز شیشه ای وایز تا به حال گزارشی نداشته ایم و شیشه های مورد استفاده در این برند سکوریت مقاوم به حرارت و ضربه می باشند.


barsani

03-03-2018, 19:46

+10 -1   Report

ممنون ميشم بگيد گاز وايز شيشه اى بهتره يا گاز استيل ؟ واينكه شيشه هاى گاز وايز نميشكنه؟


مشاور فروش

28-02-2018, 12:04

+11 -1   Report

دروود بر شما
اجاقگاز وایز و مستر پلاس درحال حاضر هردو از برندهای خوب و پرفروش بازار ایران میباشد و تنها تفاوت آن در این است که گازهای وایز به صورت پک کامل وارد ایران میشوند و استاندارد ایران واروپا را دارد اما گازهای مسترپلاس درایران توسط کارخانه ناب استیل مونتاژ می شود.


خانم يونسى

27-02-2018, 23:44

+11 -1   Report

بابت اينكه بهمون كمك ميكنيد كه توى اين بازار پيچيده ايران يه گاز خوب انتخاب كنيم مچكرم، والا حقيقتا من از دوستانم تحقيق كردم و به دو مدل گاز رسيدم يكى گاز ٣١٢ وايز يكى هم گاز مستر پلاس، حالا ازتون خواهش دارم بگيد واقعا كدومش بهتره؟


BEHBOD

24-02-2018, 10:53

+8 -2   Report

خسته نباشید- یکی از بهترین مقاله هایی بود که در مورد انتخاب گاز صفحه ای دیدم- خواستم به بقیه هم بگم که به هیچ وجه گاز ایرانی نخرید مخصوصا اخوان و استیل البرز- بدرد نخور و زشت البته ما قبل گاز سینجر داشتیم و راضی بودیم ولی گاز صفحه ایش پیدا نکردم


مشاور فروش

10-02-2018, 15:29

+16 -2   Report

درود بر شما
شما میتوانید بر اساس نیاز و اولویتهای خود بهترین گاز مناسب خود را انتخاب کنید.
پر فروش ترین گاز های صفحه ای ایرانی برندهای گاز کن و مستر پلاس و گازهای صفحه ای خارجی برندهای لامیرا و وایز می باشند که با توجه به توضیحات ارائه شده مدل مورد نظرتان را می توانید انتخاب نمایید.


narges

09-02-2018, 20:17

+8 -0   Report

سلام، لطفا بهترين گاز روميزي كه وجود دارد بهم معرفى كنيد، مرسى


parvizi

07-02-2018, 16:48

+14 -0   Report

گاز ایرانی یا مشعلاش خراب میشه یا ترموکوپلش..... مفت نمی ارزه.... انگار آدم داره پولش میریزه دور


سارا شهرام

05-02-2018, 14:01

+8 -1   Report

خوبه كه اينقدر كامل در مورد اجاقگاز توضيح داديد اما واقعا چرا بايد گازهاى ايرانى اينقدر ضعيف باشه؟ ٣ ماهه گاز بيمكث خريدم، استيلش داره زنگ ميزنه !! با اين وضع چه جورى از توليد ايرانى حمايت كنيم؟؟؟؟


shahrzad

04-02-2018, 19:46

+7 -0   Report

مرسي از مشاوره خوبتون- انتخاب گاز خوبم مديون شما هستم. خيلى مرسى


با ارسال دیدگاه خود و عضویت در خبرنامه، از دیدگاه دیگران، خبرها و کالای جدید آگاه شوید.

ورود | ثبت نام


1 2 3 4 5
     CAPTCHA
     به پرداخت ملت نماد اعتماد الکترونیکی انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد
     Tel
     wApp
     Insta
     Tel wApp Tgrm Insta
     اعتماد به هایپرکیت