راهنمای خرید فر توکار

اگر برای انتخاب نوع و چیدمان فر در آشپزخونتون و اینکه با اجاق صفحه ای و دراور باشه یا نه سردرگم شدید این مقاله به شما کمک میکنه تا انتخاب بهتری داشته باشید.
در رنج های کلاسیک، اجاق صفحه ای و فر در یک دستگاه معمولا 30 اینچی با 4 تا مشعل بالای فر ارائه میشن. این ایده که بتونیم یک یا دو تا فر دیواری مجزا داشته باشیم برای خیلی از آشپزها که تو فکر تغییر دکراسیون آشپزخونشون هستن زیباست.
آیا شما دستگاه های جدیدی برای آشپزی درنظر دارید؟ رویای همه برای آشپزخونشون به واقعیت نمی پیونده و استفاده از بعضی دستگاه ها در فضای آشپزخونه بهتر از بقیه به کار میاد. میتونید آپشن هایی که در اینجا ارائه میشه را بررسی کنید تا بهترین انتخابتون را انجام بدید.

آشپزخانه امروزی ( معماری و طراحی ساختمان Edmonton)

فر دابل. فرهای جدا از اجاق صفحه ای به خونه دار در طراحی آشپزخونه انعطاف پذیری بیشتری میده. همچنین بسیاری از افراد ترجیج میدن فرهاشون رو بیارن بالا به جای اینکه مجبور باشن برای استفاده از فر خم بشن. این قطعا برای کمر شما بهتره! اگر شما برای رنج فرهاتون و مایکروویو فضایی داشته باشید این چیدمان میتونه ایده آل باشه. در یک همچین آشپزخونه ای، یک کمد مخفی برای مایکروویو در پشت کابینت جزیره یک راه حل عالیه. سینک اصلی روی جزیره این امکان به شما میده که یک گاز صفحه ای براق را در دیوار پشتی قرار بدید.

تغییرات : فرهای دابل معمولا در عرض های-24،-27 و 30 اینچی و ارتفاع کلی متفاوت ارائه میشن.

آشپزخانه متحرک (Falls Church Design-Build Firms ) طراحی و بازسازی NVS

فر دابل روی هم. این آشناترین حالته، و بسیاری از تولیدکنندگان ورژنی از این دستگاه را اجرا میکنن. بیشتر تولیدکنندگان کابینت هم کابینت استانداردی برای فرهای بلند پیشنهاد میدن. یونیت فرهای دابل معمولا یک یا دو تا کشو زیرشون تعبیه شده که حدود 10 تا 16 اینچ یا بیشتر بالاتر از زمین قرار گرفته به عنوان فضای پاخور .

آشپزخانه امروزی ( معماران و طراحان ساختمان سانفرانسیسکو) Mark English Architects, AIA

فر تنها، مایکروویو و محفظه گرم کننده کمبو. این ترکیب هم بسیار متداوله. اگر فضا برای کابینت های بلند دارید این ترکیب فوق العادست. ( من به شخصه این ترکیب را کنار وسایل بلند دیگه مثل یخچال فریزر دوست دارم، همانطور که در اینجا نشون داده شده.) این ترکیب یه راه حل عالی برای داشتن هر سه تا وسیله کنار هم در یک آشپزخونست. من حتی دوست دارم این ترکیبو با یک فر اضافه اجرا کنم. آشپزخونه ای با این آپشن و یک گاز صفحه ای و یک فر زیرش در جزیره به ما حس و حال خوبی میده.

آشپزخانه مدرن ( NURIT GEFFEN-BATIM STUDIO)

فرهای مجزا پهلو به پهلو. این آرایش در آشپزخونه های مدرن و امروزی خیلی متداوله. ممکنه شرکت کابینت ساز یک کابینت بلند تک فره به شما ارئه بده. شما میتونید این دو تا فرو پهلو به پهلو قرار بدید و از قسمت های پایین و بالاش برای محفظه خوراکی استفاده کنید.

آشپزخانه مدرن ( طراحی و دکوراسیون داخلی دنور) Debra Toney, AIA Assoc.

در برخی از طراحی های مدرن دو تا فر مجزا با فاصله از هم و در کنار هم دیده میشه که ممکنه تنها باشن یا یک کشوی گرم کننده زیرشون نصب شده باشه. این میتونه به عنوان یک المان طراحی استفاده بشه. این نوع آرایش باعث میشه شما فضای بالای کانتر را از دست ندید (فضایی که کابینت های بلند اشغال میکنه). در این آشپزخونه این نوع طراحی یک فضای نیمه باز همراه با دو تا فر بهم چسبیده به شما ارائه میده و فریم اطراف محل یخچال یک فضای پارتیشن بندی بوجود میاره.

آشپزخانه امروزی ( Norcross معماران و طراحان ساختمان )

فرهای مجزا به صورت تک یا پشت سر هم. آرایش دیگه ای که برای فرها وجود داره یک فر دیواری جدا یا دو تا فر در کابینت اصلی است. در اینجا یک گاز در کنار فرها قرار داده شده که خیلی غیر معموله. بعضیا شاید بپرسند چرا که نه؟، یک گاز 60 اینجی با دو تا فر فول سایز و مشعل های بیشتر در کنار هم خوبه. مطمئنا اینا به کار میان ولی در این حالت صاحبخانه ها به میزان کمی فضای کانتر را در اختیار خواهن داشت.

آشپزخانه روستایی ( معماران و طراحان ساختمان Andrew Melaragno (Columbus

دو تا فر به صورت پهلو به پهلو با کابینت اصلی کاربردیه و به شما این امکانو میده که فضای بیشتری از کانتر آشپزخونتونو حفظ کنید همونطور که کابینت های بلند این امکانو به شما میدن. همچنین بعضی آشپزخونه ها فضای کافی برای کابینت بلند ندارن و باعث میشن آشپزخونه کوچیک به نظر بیاد.


آشپزخانه امروزی ( Lucy McLintic (San Francisco Media & Bloggers

یک آپشن دیگه به این صورته که فر دیواری زیر اجاق صفحه ای در کابینت اصلی قرار میگیره، اما مراقب باشید- هر ترکیبی از این آرایش با هر تولید کننده ای به خوبی به کار نمیاد. بهتره مطمئن شوید که فضای کافی برای درست قرار گرفتن اجاق صفحه ای بالای فر وجود داره.

فر دیواری ستاره آبی (BlueStar Wall Oven)
علاوه بر آپشن های شناخته شده ای از فر توکار، چند تا مدل منحصر به فرد داره که خیال شما را راحت میکنه. این فر گازی دیواری 36 اینچی با در فرانسوی یک طرح تجاری از فر دیواری برای آشپزخانه شماست.

فرهای امروزی ( طراحان آشپزخانه و حمام شیکاگو )Rebekah Zaveloff | KitchenLab


فرها
سیخ گردان یک لوازم جانبی سرگرم کننده برای فر دیواری شماست. بهتره تکنیک های آشپزی و سوخاری کردن مرغ را یاد بگیریم: جوجه گردان، کبابی، کبابی با سس و ... – سعی کنید روش مورد علاقه خودتونو پیدا کنید.

سیخ گردان در فرفر مدرن برقی 30 اینچی (SOU330X)
قفسه ها با قابلیت گسترش کامل درست مثل اون چیزی که امروزه در کابینت های شما در دسترسه به عنوان لوازم جانبی فرهای دیواری به کار میره.

فر مدرن (لوازم آشپزخانه نیویورک ) Smeg USA


فر دیواری دو در یک
(GE Profile 30" Single-Double Electric Wall Oven)
فضای کافی برای بیش از یک فر در آشپزخونه ندارید؟ از دو تا فر در فضای یک فر استفاده کنید.

فر امروزی ( طراحان آشپزخانه و حمام شیکاگو )Rebekah Zaveloff | KitchenLabفر امروزی

فر بخارپز
فر بخارپز یک فر شگفت انگیزه که به تازگی به بازار لوازم خانگی اومده. پخت و پز سالم ، رطوبت بدون چربی و قابلیت درست کردن نان برخی از امکانات شگفت انگیز این دستگاست.

جهت بررسی انواع فر توکار و قیمت فرها در فروشگاه هايپركيت روی اینجا کلیک کنید.
همچنین به منظور انتخاب بهترین فر توکار ایرانی و خارجی از میان بهترین مدل های فر روی اینجا کلیک کنید.


Thumbnail Image

مشاور فروش

31-01-2017, 18:21

+73 -0  

درود بر شما

بخارپزها به طور کلی به 3 دسته تقسیم می شوند :

بخارپزهای روکار (standalone steam oven) : که پخت غذا تنها با بخار انجام می شود.
بخارپز توکار با پخت ترکیبی (combination steam oven) : که دارای تنظیمات پخت چند منظوره معمولی، پخت ترکیبی بخار و کانوکشن، و بخارپز تنها می باشد.
فرتوکار برقی چند منظوره دارای تنظیمات تولید بخار ( multifunction electric oven with an added moisture function) :
در این نوع فر این قابلیت وجود دارد که بخار در حین پخت معمولی به داخل محفظه فر تزریق شود.
در تمامی این نوع بخارپزها از المنت برقی برای تولید حرارت و تبدیل آب به بخار استفاده می شود.

علاوه بر این موارد :
کامپکت فر و مایکروویو هم وجود دارد که هم تنظیمات بخارپز دارد و هم می توان از امواج مایکروویو آن استفاده کرد. به عنوان مثال : کامپکت فر و مایکروویو لتو مدل PCMO101
سولاردام هم نوعی مایکروویو است که امکان پخت بصورت بخارپز در تنظیمات آن وجود دارد و در این مورد آخر یعنی سولاردام از امواج مایکروویو برای تولید بخار استفاده می شود.


کاربر میهمان

31-01-2017, 17:35

+81 -0  

سلام میخواستم بدونم بخارپزهای توکار نحوه کارشون چطوره؟ آیا از اشعه مایکروویو هم استفاده میکنن؟


Thumbnail Image

مشاور فروش

22-01-2017, 13:20

+100 -1  

سلام
خواهش می کنم. امیدواریم در خرید نهایی محصول بتوانیم راهنمای خوبی برای شما باشیم.
خدمتتون عرض کنم که فرهای وایز دارای آخرین و بروزترین تکنولوژی اروپاست. این فر مجهز به فن آوری های نوینی از قبیل تمیز کنندگی خودکار است. ظرفیت بالا ( 76 لیتر در مدل WO403) ، فن کانوکشن برای یکنواختی پخت ، قابلیت جداسازی درب و قطعات داخلی فر برای راحتی در تمیز کردن، ریل تلسکوپی و شیشه 4 جداره نشکن از مزایای این فر است. فرهای وایز هر آنچه را که از یک فر برقی انتظار دارید داراست.
فر های اخوان تولید داخلی و از قابلیت های خوبی برخوردار است. به نسبت قیمت این فرها مورد رضایت عام است.

در مورد تفاوت فر با سولاردام :
سولاردام یکی از انواع مایکروویو می باشد و با فر متفاوت است. فرها برای پخت دارای المنت حرارتی و فن می باشند و ابعاد آنها بزرگتر است. مایکروویو سولاردام از امواج مایکروویو برای پخت غذا استفاده می کند و ابعاد آن از مایکروویو های معمول بزرگتر ولی نسبت به فرها کوچکتر است. سولاردام نیاز به آموزش کاملا حرفه ای دارد و پخت غذا با آن به راحتی میسر نیست و اغلب برای گرم کردن غذا کاربردی است. پخت انواع کیک ، کلوچه ، پیتزا و مرغ سوخاری با فر میسر می باشد.


محمد

22-01-2017, 12:57

+57 -0  

سلام مرسی از راهنماییهاتون
ببخشید به نظرتون فر وایز بهتره یا اخوان؟
یه سوال دیگه سولاردام با فر چه فرقی داره؟؟؟؟


Thumbnail Image

مشاور فروش

10-01-2017, 12:58

+48 -0  

خواهش می کنم.
فر اخوان مدل f21 یکی از پرفروش ترین فرهای اخوان است که مورد استقبال مصرف کننده ها قرار گرفته است. این فر مجهز به تایمر تاچ اسکرین با قابلیت تنظیم برنامه پخت، شیشه ایتالیایی نشکن، فن داکتی جهت پخت یکنواخت، شیر ترموستاتیک و ترموکوپل دو زمانه جهت ایمنی بیشتر می باشد.
فر داتیس مدل 665 نیز دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت، سیستم یخ زدایی، فن توربو و ترموکوپل و ترموستات است.


محمد

10-01-2017, 12:37

+55 -0  

ببخشيد لطفا راهنماييم کنيد بين فرهاي اخوان مدل21و داتيس مدل665نميتونم انتخاب کنم، واينکه داتيس تاچ اسکيرين نداره،ولي دربش دو جداره است!


نظر خود را بنویسید

ورود | ثبت نام


CAPTCHA

برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، روی "نگاه گذرا" کلیک کنید برای نمایش ویژگی های محصول به صورت اسلاید شو، "تصویر" محصول را لمس کنید

بررسی این محصولات را به شما پیشنهاد می کنیم

به انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد
اعتماد به هایپرکیت